SPOR SALONLARI VE STÜDYOLAR

İSTANBUL SPOR SALONLARI

Anadolu Yakası Spor Salonları

MACFit ve MAC/One olarak yıllardır Anadolu yakasında bulunan spor kulüplerimiz ile sporu bir yaşam tarzı haline getirmek için var gücümüzle çalışıyoruz. Fitness sektöründe yıllardır fark yaratan projelerimizle, spor salonu sektöründe “en yeni ve en iyi”’yi sunan buluşma noktaları yaratıyoruz. Spora dair her türlü ihtiyacın yer aldığı kulüplerimizde, sınırlarını keşfetmen için alanında uzman eğitmenlerimiz ve ücretsiz ve dinamik onlarca grup dersimiz seni bekliyor. Aylık ve yıllık taahhütlü ve taahhütsüz üyelik seçeneklerimizle hemen üye olabilir, spora yapmaya başlayabilirsin. Dahası, Gold üyelik seçeneği ile dilediğin MACFit kulübünü kullanabilir, özel derslerde ve NUSPA’da indirim fırsatı gibi birçok ayrıcalıktan hemen yararlanabilirsin. MAC/One ve MACFit Anadolu Yakası spor salonlarımızı hemen keşfet!

Avrupa Yakası Spor Salonları

MACFit ve MAC/One olarak İstanbul Avrupa Yakası’nda onlarca kulübümüzle spor salonu sektöründe “en yeni ve en iyi”yi sunan buluşma noktaları yaratıyoruz. 2007 yılından beri sporu herkes için erişilebilir hale getiriyor, üyelerimiz için daha iyi bir yaşamın kapılarını aralıyoruz. Alanında uzman eğitmenlerimiz ve onlarca farklı ve dinamik ücretsiz grup derslerimizle hedeflerinize kolayca ulaşabilir, kardiyodan kuvvete, yogadan pilatese, onlarca farklı grup dersi seçeneğinden yararlanarak daha sağlıklı bir yaşam için ilk adımı atabilirsin. Dahası, açık havada spor yapmayı seven üyelerimiz için outdoor grup dersleri kulüplerimizde seni bekliyor. MAC/One ve MACFit’e aylık ve yıllık taahhütlü taahhütsüz üyelik seçenekleriyle hemen üye olabilirsin. Dahası, Gold üyelik seçeneği ile tüm MACFit kulüplerine giriş, özel derslerde indirim gibi birçok ayrıcalıktan hemen yararlanabilirsin. MAC/One ve MACFit Avrupa Yakası spor salonlarımızı hemen keşfet!

İstanbul Spor Salonlarının Ayrıcalıkları

İstanbul spor salonlarımızda üyelerimiz için birçok ayrıcalık mevcut. Onlarca ücretsiz grup dersinden kapalı yüzme havuzuna tüm imkanlarımızı keşfetmek için dilediğin kulübümüzün detay sayfasına göz atabilir, hemen üye olarak spor yapmaya başlayabilirsin.

SPORA BAŞLAMANIN TAM ZAMANI

SPORA BAŞLAMANIN TAM ZAMANI

BİZE KATIL
MAC+
KULÜP VE STÜDYOLAR