SPOR SALONLARI VE STÜDYOLAR

ANKARA SPOR SALONLARI

Ankara Spor Salonlarının Ayrıcalıkları

2007 yılından beri Türkiye’de hizmet veren MAC/One ve MACFit markalarımız ve Ankara’da bulunan 11 kulübümüz ile üyelerimiz için “en yeni ve en iyi”yi sunan buluşma noktaları yaratıyoruz. Fitness sektöründe fark yaratan projelerimizle tüm üyelerimiz için daha iyi ve sağlıklı bir yaşamın kapılarını aralıyor, sporu herkes için erişilebilir hale getirerek bir yaşam tarzı haline dönüştürüyoruz.
 
Ankara spor salonlarımızda alanında uzman eğitmenlerimiz ile bire bir özel ders yapabilir, onlarca farklı ve dinamik grup derslerimize ücretsiz olarak katılarak hedeflerinize ulaşabilirsiniz. Kuvvet derslerinden kardiyoya, yogadan pilatese kadar 7 farklı kategoride onlarca farklı grup dersi kulüplerimizde seni bekliyor. Ayrıca açıkhavada spor yapmayı sevenler için outdoor grup dersleri de kulüplerimizde mevcut. MACFit ve MAC/One ile belirlenen lokasyonlarda açıkhavada spor yapmanın keyfini çıkarabilirsin. Dahası, koşu ve bisiklet grubu markalarımız olan MAC Runners ve MAC Bikers ile maraton ve yarışmalara katılabilirsin.
 
MAC/One ve MACFit’e aylık ve yıllık taahhütlü taahhütsüz üyelik seçenekleriyle üye olmak çok kolay! Dahası, Gold üyelik seçeneği yine MACFitlerde seni bekliyor. Bu üyelik ile Türkiye’de bulunan tüm MACFit kulüplerine ücretsiz giriş yapabilir, özel derslerde ve NUSPA’da indirim avantajlarından yararlanabilirsin. Ayrıca, ayda 1 kez MAC/One kulüplerini kullanma, ilave dondurma hakkı ve kişiye özel ölçüm ve program gibi daha birçok olanağa sahip.

MAC/One ve MACFit Ankara spor salonlarımızı hemen keşfet!

SPORA BAŞLAMANIN TAM ZAMANI

SPORA BAŞLAMANIN TAM ZAMANI

BİZE KATIL
MAC+
KULÜP VE STÜDYOLAR