MAC/One Panora, başkentin gözde alışveriş merkezlerinden Panora’da yer alan Ankara’daki tek MAC/One spor salonu. Açık ve kapalı havuzları, basketbol sahası, squash alanı, reformer pilates, fitness cardio, cycling, GFX, MAC Stronger dersleri ile başkentte iyi yaşamın doğru adresi. Sınıfının uzman ekibi ve profesyonel ekipmanları ile donatılan spor salonunda uzman eğitmenler eşliğinde ister grup, ister bireysel olarak antrenmanını yapabilir ve stresten arınıp yenilenebilirsin. MAC/One Panora’dan içeri girdiğin anda motive olacak, deneyimli eğitmenlerimizin ücretsiz grup dersleriyle performansını en yükseğe çıkarabileceksin. MAC/One Panora Spor Salonu keşfetmen için seni bekliyor!

map
ADRES

Panora AVM Turan Güneş Blv. No:182/2 Oran Çankaya/Ankara

Haritada göster
ÇALIŞMA SAATLERİ
ÇALIŞMA SAATLERİ
Pazartesi Salı Çarşamba Perşembe Cuma Cumartesi Pazar
06:30 – 23:00 06:30 – 23:00 06:30 – 23:00 06:30 – 23:00 06:30 – 23:00 09:00 – 20:00 09:00 – 20:00
video

KULÜPTEKİ İMKANLAR

Açık Havuz
Açık Havuz
Açık Havuz
Kapalı Havuz
Spa
Spa
Squash
Squash
İçme Suyu
İçme Suyu
Havlu
Havlu
Pilates
Pilates
Dinlenme Alanı
Dinlenme Alanı
Hamam
Hamam
Sauna
Sauna
Bisiklet
Bisiklet
Grup Boks
Grup Boks
Şampuan
Şampuan
Buhar Banyosu
Buhar Banyosu
Kafe
Kafe
Açık Hava Sporu
Açık Hava Sporu
Metcon
Metcon
Grup Dersi
Grup Dersi

KULÜPLERDE SENİ NELER BEKLİYOR?

KİŞİSEL EĞİTMEN İLE HEDEFLERİNE DAHA YAKINSIN

İster yeni spor alışkanlığı kazanmak isteyen biri ol, ister yarışmaya hazırlanan ileri seviye bir sporcu; sana ve hedeflerine özel hazırlanan antrenmanları en doğru şekilde yapmanı sağlayacak eğitmen yanı başında. Kişisel Eğitmenin, sadece antrenman sırasında değil, günün geri kalanında da seni yönlendirerek en doğru dinlenme ve beslenmeyle tüm yaşam performansını iyileştirmeye destek olacak. Kulübündeki kişisel eğitmenleri görmek ve özel ders için iletişime geçmek için MAC+ uygulamamızda Eğitmenler alanını ziyaret edebilirsin.

KİŞİSEL EĞİTMEN İLE HEDEFLERİNE DAHA YAKINSIN

İHTİYACINA GÖRE ÖZELLEŞTİRİLEN STÜDYO VE PROGRAMLAR

Eğitmen gözetiminde yapılan ve sürekli güncellenen grup derslerinde, doğru yapılan sporun ne kadar eğlenceli olduğunu ve sporla eğlencenin ayrılmaz bir ikili olduğunu hissedeceksin. Üstelik Türkiye’de ilk kez ve sadece Mars Athletic tarafından sunulan Türkçe sanal grup dersleri sayesinde kulübün açık olduğu her saat mutlaka bir grup dersi bulabileceksin. 100’den fazla ders içeriğiyle tarzına uygun ve hedefine yönelik bir grup dersini seçip MAC+ uygulamamızdan rezervasyon yapman yeterli.

İHTİYACINA GÖRE ÖZELLEŞTİRİLEN STÜDYO VE PROGRAMLAR

GFX (GYM FLOOR EXERCISE) İLE FİT BİR BEDENE KAVUŞ

Yalnızca 30 dakika içinde tüm kas gruplarını çalıştıran, kardiyo etkili bir derse katılmaya ne dersin? GFX’in sunduğu 7 farklı tema sayesinde, odaklanmak istediğin bölgeye ağırlık veren yüksek yoğunluklu (HIIT) bir seriyi seçebilir ve performans seviyen ne olursa olsun eğitmenin yönlendirmeleri ile hareketlerin sana uygun varyasyonunu yaparak derse katılabilirsin. Kısa sürede, eğitmen gözetiminde en verimli antrenmanı yapmak istiyorsan GFX tam sana göre.

GFX (GYM FLOOR EXERCISE) İLE FİT BİR BEDENE KAVUŞ

MAC+ İLE KİŞİYE ÖZEL PROGRAM VE İÇERİKLER

Spora ve iyi yaşama dair her şey, kişiye özel antrenman programları ve içeriklerle harmanlanarak, dilediğin yer ve zamanda senin için hazır. Hedeflerine hızla ve kolayca ulaşman için MAC+ her an parmaklarının ucunda! Uzman eğitmenlerin hazırladığı sınırsız içeriğe ulaşmak hiç bu kadar kolay olmamıştı. MAC+, App Store, Google Play ve AppGallery’de seni bekliyor.

Hemen İndir
MAC+ İLE KİŞİYE ÖZEL PROGRAM VE İÇERİKLER

Galeri

HAZİRAN PROGRAMI

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar
07:00
07:30
08:00
08:30
09:00
09:30
10:00
10:30
11:00
11:30
12:00
12:30
13:00
13:30
14:00
14:30
15:00
15:30
16:00
16:30
17:00
17:30
18:00
18:30
19:00
19:30
20:00
20:30
21:00
21:30
22:00
22:30
23:00
23:30
Mac Body Pump 50dk
Mac Body Pump 50dk
Kuvvet İrem Pykina 07:30-08:20

Mac Body Pump

SALON GROUP STUDIO 1
EĞİTMEN İrem Pykina
TARiH / SÜRE 07:30-08:20 50dk
HIIT Workout 30dk
HIIT Workout 30dk
HIIT Mustafa Erdoğan 08:30-09:00

HIIT Workout

SALON GROUP STUDIO 1
EĞİTMEN Mustafa Erdoğan
TARiH / SÜRE 08:30-09:00 30dk
Cycling 50dk
Cycling 50dk
Cycle Şeyma Tanışık 08:30-09:20

Cycling

SALON CYCLING STUDIO
EĞİTMEN Şeyma Tanışık
TARiH / SÜRE 08:30-09:20 50dk
Crunch And Burn 20dk
Crunch And Burn 20dk
Karın Mustafa Erdoğan 09:10-09:30

Crunch And Burn

SALON GROUP STUDIO 1
EĞİTMEN Mustafa Erdoğan
TARiH / SÜRE 09:10-09:30 20dk
GFX Karın 30dk
GFX Karın 30dk
Karın Şeyma Tanışık 09:30-10:00

GFX Karın

SALON GFX AREA
EĞİTMEN Şeyma Tanışık
TARiH / SÜRE 09:30-10:00 30dk
MAC Stronger 50dk
MAC Stronger 50dk
Kuvvet Berk Becerikli 10:00-10:50

MAC Stronger

SALON GROUP STUDIO 1
EĞİTMEN Berk Becerikli
TARiH / SÜRE 10:00-10:50 50dk
Stretching 30dk
Stretching 30dk
Esneklik Berk Becerikli 11:00-11:30

Stretching

SALON GROUP STUDIO 1
EĞİTMEN Berk Becerikli
TARiH / SÜRE 11:00-11:30 30dk
Pilates Studio 50dk
Pilates Studio 50dk
Pilates Damla Karabay 11:30-12:20

Pilates Studio

SALON GROUP STUDIO 1
EĞİTMEN Damla Karabay
TARiH / SÜRE 11:30-12:20 50dk
Cycling 50dk
Cycling 50dk
Cycle Emirhan Işık 12:30-13:20

Cycling

SALON CYCLING STUDIO
EĞİTMEN Emirhan Işık
TARiH / SÜRE 12:30-13:20 50dk
Crunch And Burn 20dk
Crunch And Burn 20dk
Karın Meryem Ayşegül Yiğit 12:30-12:50

Crunch And Burn

SALON GROUP STUDIO 1
EĞİTMEN Meryem Ayşegül Yiğit
TARiH / SÜRE 12:30-12:50 20dk
Mindful Flexibility & Mobility 50dk
Mindful Flexibility & Mobility 50dk
Esneklik Seher Kılıç 13:00-13:50

Mindful Flexibility & Mobility

SALON GROUP STUDIO 1
EĞİTMEN Seher Kılıç
TARiH / SÜRE 13:00-13:50 50dk
Yoga 50dk
Yoga 50dk
Yoga Meryem Ayşegül Yiğit 13:00-13:50

Yoga

SALON GROUP STUDIO 1
EĞİTMEN Meryem Ayşegül Yiğit
TARiH / SÜRE 13:00-13:50 50dk
GFX Karın 30dk
GFX Karın 30dk
Karın Emirhan Işık 13:30-14:00

GFX Karın

SALON GFX AREA
EĞİTMEN Emirhan Işık
TARiH / SÜRE 13:30-14:00 30dk
MAC Stronger 50dk
MAC Stronger 50dk
Kuvvet Yusuf Mengel 17:30-18:20

MAC Stronger

SALON GROUP STUDIO 1
EĞİTMEN Yusuf Mengel
TARiH / SÜRE 17:30-18:20 50dk
Cycle Sprint 30dk
Cycle Sprint 30dk
Cycle Kürşat Kaan Küçükler 17:50-18:20

Cycle Sprint

SALON CYCLING STUDIO
EĞİTMEN Kürşat Kaan Küçükler
TARiH / SÜRE 17:50-18:20 30dk
Cycling 50dk
Cycling 50dk
Cycle Nil Canatan 18:30-19:20

Cycling

SALON CYCLING STUDIO
EĞİTMEN Nil Canatan
TARiH / SÜRE 18:30-19:20 50dk
GFX Karın 30dk
GFX Karın 30dk
Karın Öykü Altun Piriştine 18:30-19:00

GFX Karın

SALON GFX AREA
EĞİTMEN Öykü Altun Piriştine
TARiH / SÜRE 18:30-19:00 30dk
Kid s Swim (7-14 Yaş) 50dk
Kid s Swim (7-14 Yaş) 50dk
Havuz Hazal Akpınar 18:30-19:20

Kid s Swim (7-14 Yaş)

SALON POOL
EĞİTMEN Hazal Akpınar
TARiH / SÜRE 18:30-19:20 50dk
Mac Body Pump 50dk
Mac Body Pump 50dk
Kuvvet Erman Özkan 18:30-19:20

Mac Body Pump

SALON GROUP STUDIO 1
EĞİTMEN Erman Özkan
TARiH / SÜRE 18:30-19:20 50dk
Pilates Studio 50dk
Pilates Studio 50dk
Pilates Damla Karabay 19:00-19:50

Pilates Studio

SALON POOL
EĞİTMEN Damla Karabay
TARiH / SÜRE 19:00-19:50 50dk
Aqua Bootcamp 50dk
Aqua Bootcamp 50dk
Havuz Burçak Bayhan 19:30-20:20

Aqua Bootcamp

SALON POOL
EĞİTMEN Burçak Bayhan
TARiH / SÜRE 19:30-20:20 50dk
GFX Karın 30dk
GFX Karın 30dk
Karın Nil Canatan 19:30-20:00

GFX Karın

SALON GFX AREA
EĞİTMEN Nil Canatan
TARiH / SÜRE 19:30-20:00 30dk
Fit Step 50dk
Fit Step 50dk
Kardiyo Melis Alphan Tosun 19:30-20:20

Fit Step

SALON GROUP STUDIO 1
EĞİTMEN Melis Alphan Tosun
TARiH / SÜRE 19:30-20:20 50dk
Cycling 50dk
Cycling 50dk
Cycle Sefa Metehan Öztürk 19:30-20:20

Cycling

SALON CYCLING STUDIO
EĞİTMEN Sefa Metehan Öztürk
TARiH / SÜRE 19:30-20:20 50dk
Crunch And Burn 20dk
Crunch And Burn 20dk
Karın Öykü Altun Piriştine 20:00-20:20

Crunch And Burn

SALON POOL
EĞİTMEN Öykü Altun Piriştine
TARiH / SÜRE 20:00-20:20 20dk
GFX Karın 30dk
GFX Karın 30dk
Karın Sefa Metehan Öztürk 20:20-20:50

GFX Karın

SALON GFX AREA
EĞİTMEN Sefa Metehan Öztürk
TARiH / SÜRE 20:20-20:50 30dk
Crunch And Burn 20dk
Crunch And Burn 20dk
Karın Melis Alphan Tosun 20:30-20:50

Crunch And Burn

SALON GROUP STUDIO 1
EĞİTMEN Melis Alphan Tosun
TARiH / SÜRE 20:30-20:50 20dk
Cycling 50dk
Cycling 50dk
Cycle Fırat Varol 20:30-21:20

Cycling

SALON CYCLING STUDIO
EĞİTMEN Fırat Varol
TARiH / SÜRE 20:30-21:20 50dk
Mac AeroFit 50dk
Mac AeroFit 50dk
Yoga İrem Pykina 21:30-22:20

Mac AeroFit

SALON GROUP STUDIO 2
EĞİTMEN İrem Pykina
TARiH / SÜRE 21:30-22:20 50dk
Pilates Studio 50dk
Pilates Studio 50dk
Pilates Volga Sezer 07:30-08:20

Pilates Studio

SALON GROUP STUDIO 1
EĞİTMEN Volga Sezer
TARiH / SÜRE 07:30-08:20 50dk
Koşu Bandı Grup Dersi 30dk
Koşu Bandı Grup Dersi 30dk
Kardiyo Fikret Ceyhan Işık 08:00-08:30

Koşu Bandı Grup Dersi

SALON GFX AREA
EĞİTMEN Fikret Ceyhan Işık
TARiH / SÜRE 08:00-08:30 30dk
GFX Karın 30dk
GFX Karın 30dk
Karın Volga Sezer 08:30-09:00

GFX Karın

SALON GFX AREA
EĞİTMEN Volga Sezer
TARiH / SÜRE 08:30-09:00 30dk
Cycling 50dk
Cycling 50dk
Cycle Serkan Besrek 08:30-09:20

Cycling

SALON CYCLING STUDIO
EĞİTMEN Serkan Besrek
TARiH / SÜRE 08:30-09:20 50dk
GFX Karın 30dk
GFX Karın 30dk
Karın Serkan Besrek 09:30-10:00

GFX Karın

SALON GFX AREA
EĞİTMEN Serkan Besrek
TARiH / SÜRE 09:30-10:00 30dk
Yoga 50dk
Yoga 50dk
Yoga Onur Sevinç 10:00-10:50

Yoga

SALON GROUP STUDIO 1
EĞİTMEN Onur Sevinç
TARiH / SÜRE 10:00-10:50 50dk
Body Fit 50dk
Body Fit 50dk
Kuvvet Emirhan Işık 11:00-11:50

Body Fit

SALON GROUP STUDIO 1
EĞİTMEN Emirhan Işık
TARiH / SÜRE 11:00-11:50 50dk
GFX Karın 30dk
GFX Karın 30dk
Karın Emirhan Işık 12:00-12:30

GFX Karın

SALON GFX AREA
EĞİTMEN Emirhan Işık
TARiH / SÜRE 12:00-12:30 30dk
Pilates Studio 50dk
Pilates Studio 50dk
Pilates Öykü Altun Piriştine 12:30-13:20

Pilates Studio

SALON GROUP STUDIO 1
EĞİTMEN Öykü Altun Piriştine
TARiH / SÜRE 12:30-13:20 50dk
Mindful Flexibility & Mobility 50dk
Mindful Flexibility & Mobility 50dk
Esneklik Larry Özgür Agbonghae 16:30-17:20

Mindful Flexibility & Mobility

SALON GROUP STUDIO 1
EĞİTMEN Larry Özgür Agbonghae
TARiH / SÜRE 16:30-17:20 50dk
Pilates Studio 50dk
Pilates Studio 50dk
Pilates İrem Pykina 17:30-18:20

Pilates Studio

SALON GROUP STUDIO 1
EĞİTMEN İrem Pykina
TARiH / SÜRE 17:30-18:20 50dk
GFX Karın 30dk
GFX Karın 30dk
Karın Nil Canatan 17:30-18:00

GFX Karın

SALON GFX AREA
EĞİTMEN Nil Canatan
TARiH / SÜRE 17:30-18:00 30dk
Cycle Sprint 30dk
Cycle Sprint 30dk
Cycle Şeyma Tanışık 17:50-18:20

Cycle Sprint

SALON CYCLING STUDIO
EĞİTMEN Şeyma Tanışık
TARiH / SÜRE 17:50-18:20 30dk
Circuit Training 30dk
Circuit Training 30dk
Kuvvet Şeyma Tanışık 18:30-19:00

Circuit Training

SALON GROUP STUDIO 2
EĞİTMEN Şeyma Tanışık
TARiH / SÜRE 18:30-19:00 30dk
Cycling 50dk
Cycling 50dk
Cycle Ayşenur Erkin 18:30-19:20

Cycling

SALON CYCLING STUDIO
EĞİTMEN Ayşenur Erkin
TARiH / SÜRE 18:30-19:20 50dk
Mac Body Pump 50dk
Mac Body Pump 50dk
Kuvvet İrem Pykina 18:30-19:20

Mac Body Pump

SALON GROUP STUDIO 1
EĞİTMEN İrem Pykina
TARiH / SÜRE 18:30-19:20 50dk
Kid s Swim (7-14 Yaş) 50dk
Kid s Swim (7-14 Yaş) 50dk
Havuz Burçak Bayhan 18:30-19:20

Kid s Swim (7-14 Yaş)

SALON POOL
EĞİTMEN Burçak Bayhan
TARiH / SÜRE 18:30-19:20 50dk
Yoga 50dk
Yoga 50dk
Yoga Onur Sevinç 19:00-19:50

Yoga

SALON POOL
EĞİTMEN Onur Sevinç
TARiH / SÜRE 19:00-19:50 50dk
Crunch And Burn 20dk
Crunch And Burn 20dk
Karın Ayşenur Erkin 19:30-19:50

Crunch And Burn

SALON GFX AREA
EĞİTMEN Ayşenur Erkin
TARiH / SÜRE 19:30-19:50 20dk
Cycling 50dk
Cycling 50dk
Cycle Onay Dodanlı 19:30-20:20

Cycling

SALON CYCLING STUDIO
EĞİTMEN Onay Dodanlı
TARiH / SÜRE 19:30-20:20 50dk
Zumba 50dk
Zumba 50dk
Dans Yonca Çengelci 19:30-20:20

Zumba

SALON GROUP STUDIO 2
EĞİTMEN Yonca Çengelci
TARiH / SÜRE 19:30-20:20 50dk
Aqua Bootcamp 50dk
Aqua Bootcamp 50dk
Havuz Hazal Akpınar 19:30-20:20

Aqua Bootcamp

SALON POOL
EĞİTMEN Hazal Akpınar
TARiH / SÜRE 19:30-20:20 50dk
Stretching 50dk
Stretching 50dk
Esneklik Meryem Ayşegül Yiğit 19:50-20:40

Stretching

SALON POOL
EĞİTMEN Meryem Ayşegül Yiğit
TARiH / SÜRE 19:50-20:40 50dk
Crunch And Burn 20dk
Crunch And Burn 20dk
Karın Yonca Çengelci 20:30-20:50

Crunch And Burn

SALON GROUP STUDIO 2
EĞİTMEN Yonca Çengelci
TARiH / SÜRE 20:30-20:50 20dk
ABS Crunch 30dk
ABS Crunch 30dk
Karın Onay Dodanlı 20:30-21:00

ABS Crunch

SALON GFX AREA
EĞİTMEN Onay Dodanlı
TARiH / SÜRE 20:30-21:00 30dk
MAC HIIT 50dk
MAC HIIT 50dk
HIIT İrem Pykina 07:00-07:50

MAC HIIT

SALON GROUP STUDIO 1
EĞİTMEN İrem Pykina
TARiH / SÜRE 07:00-07:50 50dk
Cycling 50dk
Cycling 50dk
Cycle Sefa Metehan Öztürk 08:30-09:20

Cycling

SALON CYCLING STUDIO
EĞİTMEN Sefa Metehan Öztürk
TARiH / SÜRE 08:30-09:20 50dk
HIIT Workout 30dk
HIIT Workout 30dk
HIIT Bora Fişekçi 08:30-09:00

HIIT Workout

SALON GROUP STUDIO 1
EĞİTMEN Bora Fişekçi
TARiH / SÜRE 08:30-09:00 30dk
ABS Crunch 30dk
ABS Crunch 30dk
Karın Bora Fişekçi 09:10-09:40

ABS Crunch

SALON GROUP STUDIO 1
EĞİTMEN Bora Fişekçi
TARiH / SÜRE 09:10-09:40 30dk
GFX Karın 30dk
GFX Karın 30dk
Karın Yonca Çengelci 09:10-09:40

GFX Karın

SALON GFX AREA
EĞİTMEN Yonca Çengelci
TARiH / SÜRE 09:10-09:40 30dk
ABS Crunch 30dk
ABS Crunch 30dk
Karın Tolga Özdemir 09:30-10:00

ABS Crunch

SALON GROUP STUDIO 1
EĞİTMEN Tolga Özdemir
TARiH / SÜRE 09:30-10:00 30dk
Body Fit 50dk
Body Fit 50dk
Kuvvet Yonca Çengelci 10:00-10:50

Body Fit

SALON GROUP STUDIO 1
EĞİTMEN Yonca Çengelci
TARiH / SÜRE 10:00-10:50 50dk
Functıonal Trx 50dk
Functıonal Trx 50dk
Kuvvet Emre Işıkdemir 10:30-11:20

Functıonal Trx

SALON TRX AREA
EĞİTMEN Emre Işıkdemir
TARiH / SÜRE 10:30-11:20 50dk
Pilates Studio 50dk
Pilates Studio 50dk
Pilates Ayşenur Erkin 11:00-11:50

Pilates Studio

SALON GROUP STUDIO 1
EĞİTMEN Ayşenur Erkin
TARiH / SÜRE 11:00-11:50 50dk
Stretching 30dk
Stretching 30dk
Esneklik Emre Işıkdemir 11:30-12:00

Stretching

SALON GFX AREA
EĞİTMEN Emre Işıkdemir
TARiH / SÜRE 11:30-12:00 30dk
Aqua Bootcamp 50dk
Aqua Bootcamp 50dk
Havuz Burçak Bayhan 11:30-12:20

Aqua Bootcamp

SALON POOL
EĞİTMEN Burçak Bayhan
TARiH / SÜRE 11:30-12:20 50dk
GFX Karın 30dk
GFX Karın 30dk
Karın Ayşenur Erkin 12:00-12:30

GFX Karın

SALON GFX AREA
EĞİTMEN Ayşenur Erkin
TARiH / SÜRE 12:00-12:30 30dk
Cycling 50dk
Cycling 50dk
Cycle Nil Canatan 12:30-13:20

Cycling

SALON CYCLING STUDIO
EĞİTMEN Nil Canatan
TARiH / SÜRE 12:30-13:20 50dk
GFX Karın 30dk
GFX Karın 30dk
Karın Nil Canatan 13:30-14:00

GFX Karın

SALON GFX AREA
EĞİTMEN Nil Canatan
TARiH / SÜRE 13:30-14:00 30dk
MAC Stronger 50dk
MAC Stronger 50dk
Kuvvet Volga Sezer 17:30-18:20

MAC Stronger

SALON GROUP STUDIO 1
EĞİTMEN Volga Sezer
TARiH / SÜRE 17:30-18:20 50dk
Cycle Sprint 30dk
Cycle Sprint 30dk
Cycle Fırat Varol 17:50-18:20

Cycle Sprint

SALON CYCLING STUDIO
EĞİTMEN Fırat Varol
TARiH / SÜRE 17:50-18:20 30dk
HIIT Workout 30dk
HIIT Workout 30dk
HIIT Larry Özgür Agbonghae 18:00-18:30

HIIT Workout

SALON GROUP STUDIO 2
EĞİTMEN Larry Özgür Agbonghae
TARiH / SÜRE 18:00-18:30 30dk
Cycling 50dk
Cycling 50dk
Cycle Emirhan Işık 18:30-19:20

Cycling

SALON CYCLING STUDIO
EĞİTMEN Emirhan Işık
TARiH / SÜRE 18:30-19:20 50dk
GFX Karın 30dk
GFX Karın 30dk
Karın Fırat Varol 18:30-19:00

GFX Karın

SALON GFX AREA
EĞİTMEN Fırat Varol
TARiH / SÜRE 18:30-19:00 30dk
Mac Body Pump 50dk
Mac Body Pump 50dk
Kuvvet Sinem Culha 18:30-19:20

Mac Body Pump

SALON GROUP STUDIO 1
EĞİTMEN Sinem Culha
TARiH / SÜRE 18:30-19:20 50dk
Pilates Studio 50dk
Pilates Studio 50dk
Pilates Talip Tekin 19:00-19:50

Pilates Studio

SALON AÇIK HAVUZ
EĞİTMEN Talip Tekin
TARiH / SÜRE 19:00-19:50 50dk
Pilates Studio 50dk
Pilates Studio 50dk
Pilates İrem Pykina 19:00-19:50

Pilates Studio

SALON AÇIK HAVUZ
EĞİTMEN İrem Pykina
TARiH / SÜRE 19:00-19:50 50dk
Aqua Bootcamp 50dk
Aqua Bootcamp 50dk
Havuz Zeynep Bektaş 19:30-20:20

Aqua Bootcamp

SALON POOL
EĞİTMEN Zeynep Bektaş
TARiH / SÜRE 19:30-20:20 50dk
Cycling 50dk
Cycling 50dk
Cycle Emre Işıkdemir 19:30-20:20

Cycling

SALON CYCLING STUDIO
EĞİTMEN Emre Işıkdemir
TARiH / SÜRE 19:30-20:20 50dk
Cardio Kickbox 50 dk. 50dk
Cardio Kickbox 50 dk. 50dk
Boks Mustafa Erdoğan 19:30-20:20

Cardio Kickbox 50 dk.

SALON GROUP STUDIO 2
EĞİTMEN Mustafa Erdoğan
TARiH / SÜRE 19:30-20:20 50dk
GFX Karın 30dk
GFX Karın 30dk
Karın Emirhan Işık 19:30-20:00

GFX Karın

SALON GFX AREA
EĞİTMEN Emirhan Işık
TARiH / SÜRE 19:30-20:00 30dk
Fit Dance 50dk
Fit Dance 50dk
Dans Melis Alphan Tosun 19:30-20:20

Fit Dance

SALON GROUP STUDIO 1
EĞİTMEN Melis Alphan Tosun
TARiH / SÜRE 19:30-20:20 50dk
GFX Karın 30dk
GFX Karın 30dk
Karın Melis Alphan Tosun 20:30-21:00

GFX Karın

SALON GFX AREA
EĞİTMEN Melis Alphan Tosun
TARiH / SÜRE 20:30-21:00 30dk
Stretching 30dk
Stretching 30dk
Esneklik Mustafa Erdoğan 20:30-21:00

Stretching

SALON GROUP STUDIO 2
EĞİTMEN Mustafa Erdoğan
TARiH / SÜRE 20:30-21:00 30dk
Vinyasa Yoga 50dk
Vinyasa Yoga 50dk
Yoga İrem Pykina 20:30-21:20

Vinyasa Yoga

SALON GROUP STUDIO 1
EĞİTMEN İrem Pykina
TARiH / SÜRE 20:30-21:20 50dk
Crunch And Burn 20dk
Crunch And Burn 20dk
Karın Eren Bingöl 08:10-08:30

Crunch And Burn

SALON GROUP STUDIO 1
EĞİTMEN Eren Bingöl
TARiH / SÜRE 08:10-08:30 20dk
Cycling 50dk
Cycling 50dk
Cycle Serkan Besrek 08:30-09:20

Cycling

SALON CYCLING STUDIO
EĞİTMEN Serkan Besrek
TARiH / SÜRE 08:30-09:20 50dk
Crunch And Burn 20dk
Crunch And Burn 20dk
Karın Serkan Besrek 09:30-09:50

Crunch And Burn

SALON GROUP STUDIO 1
EĞİTMEN Serkan Besrek
TARiH / SÜRE 09:30-09:50 20dk
Yoga 50dk
Yoga 50dk
Yoga Meryem Ayşegül Yiğit 10:00-10:50

Yoga

SALON GROUP STUDIO 1
EĞİTMEN Meryem Ayşegül Yiğit
TARiH / SÜRE 10:00-10:50 50dk
Mac Body Pump 50dk
Mac Body Pump 50dk
Kuvvet İrem Pykina 11:00-11:50

Mac Body Pump

SALON GROUP STUDIO 1
EĞİTMEN İrem Pykina
TARiH / SÜRE 11:00-11:50 50dk
Mindful Flexibility & Mobility 50dk
Mindful Flexibility & Mobility 50dk
Esneklik Larry Özgür Agbonghae 11:00-11:50

Mindful Flexibility & Mobility

SALON GROUP STUDIO 2
EĞİTMEN Larry Özgür Agbonghae
TARiH / SÜRE 11:00-11:50 50dk
Cycling 50dk
Cycling 50dk
Cycle Emre Işıkdemir 12:30-13:20

Cycling

SALON CYCLING STUDIO
EĞİTMEN Emre Işıkdemir
TARiH / SÜRE 12:30-13:20 50dk
GFX Karın 30dk
GFX Karın 30dk
Karın Emre Işıkdemir 13:30-14:00

GFX Karın

SALON GFX AREA
EĞİTMEN Emre Işıkdemir
TARiH / SÜRE 13:30-14:00 30dk
Body Fit 50dk
Body Fit 50dk
Kuvvet Larry Özgür Agbonghae 13:30-14:20

Body Fit

SALON GROUP STUDIO 1
EĞİTMEN Larry Özgür Agbonghae
TARiH / SÜRE 13:30-14:20 50dk
GFX Karın 30dk
GFX Karın 30dk
Karın Larry Özgür Agbonghae 14:30-15:00

GFX Karın

SALON GFX AREA
EĞİTMEN Larry Özgür Agbonghae
TARiH / SÜRE 14:30-15:00 30dk
Power Girls Leg&Glute 30dk
Power Girls Leg&Glute 30dk
Kuvvet Ayşenur Erkin 16:30-17:00

Power Girls Leg&Glute

SALON GROUP STUDIO 1
EĞİTMEN Ayşenur Erkin
TARiH / SÜRE 16:30-17:00 30dk
Pilates Studio 50dk
Pilates Studio 50dk
Pilates Meryem Ayşegül Yiğit 17:30-18:20

Pilates Studio

SALON GROUP STUDIO 1
EĞİTMEN Meryem Ayşegül Yiğit
TARiH / SÜRE 17:30-18:20 50dk
Mac Tabata 30dk
Mac Tabata 30dk
Kuvvet Onay Dodanlı 18:20-18:50

Mac Tabata

SALON GROUP STUDIO 2
EĞİTMEN Onay Dodanlı
TARiH / SÜRE 18:20-18:50 30dk
Yoga 50dk
Yoga 50dk
Yoga Onur Sevinç 18:30-19:20

Yoga

SALON GROUP STUDIO 1
EĞİTMEN Onur Sevinç
TARiH / SÜRE 18:30-19:20 50dk
Aqua Bootcamp 50dk
Aqua Bootcamp 50dk
Havuz Hazal Akpınar 18:30-19:20

Aqua Bootcamp

SALON POOL
EĞİTMEN Hazal Akpınar
TARiH / SÜRE 18:30-19:20 50dk
Cycling 50dk
Cycling 50dk
Cycle Yusuf Mengel 18:30-19:20

Cycling

SALON CYCLING STUDIO
EĞİTMEN Yusuf Mengel
TARiH / SÜRE 18:30-19:20 50dk
Zumba 50dk
Zumba 50dk
Dans Meryem Ayşegül Yiğit 19:00-19:50

Zumba

SALON AÇIK HAVUZ
EĞİTMEN Meryem Ayşegül Yiğit
TARiH / SÜRE 19:00-19:50 50dk
Crunch And Burn 20dk
Crunch And Burn 20dk
Karın Onay Dodanlı 19:10-19:30

Crunch And Burn

SALON GROUP STUDIO 2
EĞİTMEN Onay Dodanlı
TARiH / SÜRE 19:10-19:30 20dk
MILITARY TRAINING 50dk
MILITARY TRAINING 50dk
Kuvvet Berk Becerikli 19:30-20:20

MILITARY TRAINING

SALON GROUP STUDIO 1
EĞİTMEN Berk Becerikli
TARiH / SÜRE 19:30-20:20 50dk
GFX Karın 30dk
GFX Karın 30dk
Karın Yusuf Mengel 19:30-20:00

GFX Karın

SALON GFX AREA
EĞİTMEN Yusuf Mengel
TARiH / SÜRE 19:30-20:00 30dk
Cycling 50dk
Cycling 50dk
Cycle Nil Canatan 19:30-20:20

Cycling

SALON CYCLING STUDIO
EĞİTMEN Nil Canatan
TARiH / SÜRE 19:30-20:20 50dk
Kid s Swim (7-14 Yaş) 50dk
Kid s Swim (7-14 Yaş) 50dk
Havuz Sadeddin Öztürk 19:30-20:20

Kid s Swim (7-14 Yaş)

SALON POOL
EĞİTMEN Sadeddin Öztürk
TARiH / SÜRE 19:30-20:20 50dk
GFX Karın 30dk
GFX Karın 30dk
Karın Nil Canatan 20:30-21:00

GFX Karın

SALON GFX AREA
EĞİTMEN Nil Canatan
TARiH / SÜRE 20:30-21:00 30dk
GFX Karın 30dk
GFX Karın 30dk
Karın Berk Becerikli 20:30-21:00

GFX Karın

SALON GROUP STUDIO 1
EĞİTMEN Berk Becerikli
TARiH / SÜRE 20:30-21:00 30dk
HIIT Workout 30dk
HIIT Workout 30dk
HIIT Bora Fişekçi 20:30-21:00

HIIT Workout

SALON GROUP STUDIO 2
EĞİTMEN Bora Fişekçi
TARiH / SÜRE 20:30-21:00 30dk
ABS Crunch 30dk
ABS Crunch 30dk
Karın Bora Fişekçi 21:10-21:40

ABS Crunch

SALON GROUP STUDIO 2
EĞİTMEN Bora Fişekçi
TARiH / SÜRE 21:10-21:40 30dk
Cycle Sprint 30dk
Cycle Sprint 30dk
Cycle Onay Dodanlı 08:30-09:00

Cycle Sprint

SALON CYCLING STUDIO
EĞİTMEN Onay Dodanlı
TARiH / SÜRE 08:30-09:00 30dk
Crunch And Burn 20dk
Crunch And Burn 20dk
Karın Onay Dodanlı 09:10-09:30

Crunch And Burn

SALON GFX AREA
EĞİTMEN Onay Dodanlı
TARiH / SÜRE 09:10-09:30 20dk
Pilates Studio 50dk
Pilates Studio 50dk
Pilates Talip Tekin 09:30-10:20

Pilates Studio

SALON GROUP STUDIO 1
EĞİTMEN Talip Tekin
TARiH / SÜRE 09:30-10:20 50dk
GFX Karın 30dk
GFX Karın 30dk
Karın Talip Tekin 10:30-11:00

GFX Karın

SALON GFX AREA
EĞİTMEN Talip Tekin
TARiH / SÜRE 10:30-11:00 30dk
Mac Tabata 30dk
Mac Tabata 30dk
Kuvvet Eren Bingöl 11:00-11:30

Mac Tabata

SALON GROUP STUDIO 1
EĞİTMEN Eren Bingöl
TARiH / SÜRE 11:00-11:30 30dk
Aqua Bootcamp 50dk
Aqua Bootcamp 50dk
Havuz Burçak Bayhan 12:30-13:20

Aqua Bootcamp

SALON POOL
EĞİTMEN Burçak Bayhan
TARiH / SÜRE 12:30-13:20 50dk
Mac Body Pump 50dk
Mac Body Pump 50dk
Kuvvet Sinem Culha 12:30-13:20

Mac Body Pump

SALON GROUP STUDIO 1
EĞİTMEN Sinem Culha
TARiH / SÜRE 12:30-13:20 50dk
ABS Crunch 30dk
ABS Crunch 30dk
Karın Sinem Culha 13:30-14:00

ABS Crunch

SALON GFX AREA
EĞİTMEN Sinem Culha
TARiH / SÜRE 13:30-14:00 30dk
GFX Karın 30dk
GFX Karın 30dk
Karın Melis Alphan Tosun 14:30-15:00

GFX Karın

SALON GFX AREA
EĞİTMEN Melis Alphan Tosun
TARiH / SÜRE 14:30-15:00 30dk
Koşu Bandı Grup Dersi 30dk
Koşu Bandı Grup Dersi 30dk
Kardiyo Damla Karabay 17:30-18:00

Koşu Bandı Grup Dersi

SALON GFX AREA
EĞİTMEN Damla Karabay
TARiH / SÜRE 17:30-18:00 30dk
Mindful Flexibility & Mobility 50dk
Mindful Flexibility & Mobility 50dk
Esneklik Seher Kılıç 18:00-18:50

Mindful Flexibility & Mobility

SALON GROUP STUDIO 2
EĞİTMEN Seher Kılıç
TARiH / SÜRE 18:00-18:50 50dk
Cycling 50dk
Cycling 50dk
Cycle Eren Bingöl 18:30-19:20

Cycling

SALON CYCLING STUDIO
EĞİTMEN Eren Bingöl
TARiH / SÜRE 18:30-19:20 50dk
Pilates Studio 50dk
Pilates Studio 50dk
Pilates Damla Karabay 19:00-19:50

Pilates Studio

SALON AÇIK HAVUZ
EĞİTMEN Damla Karabay
TARiH / SÜRE 19:00-19:50 50dk
Aqua Bootcamp 50dk
Aqua Bootcamp 50dk
Havuz Hazal Akpınar 19:30-20:20

Aqua Bootcamp

SALON POOL
EĞİTMEN Hazal Akpınar
TARiH / SÜRE 19:30-20:20 50dk
Cycling 50dk
Cycling 50dk
Cycle Tolga Özdemir 19:30-20:20

Cycling

SALON CYCLING STUDIO
EĞİTMEN Tolga Özdemir
TARiH / SÜRE 19:30-20:20 50dk
Cardio H.A.T. 50dk
Cardio H.A.T. 50dk
Kardiyo Fikret Ceyhan Işık 19:30-20:20

Cardio H.A.T.

SALON GROUP STUDIO 1
EĞİTMEN Fikret Ceyhan Işık
TARiH / SÜRE 19:30-20:20 50dk
Vinyasa Yoga 50dk
Vinyasa Yoga 50dk
Yoga İrem Pykina 19:30-20:20

Vinyasa Yoga

SALON GROUP STUDIO 2
EĞİTMEN İrem Pykina
TARiH / SÜRE 19:30-20:20 50dk
GFX Karın 30dk
GFX Karın 30dk
Karın Eren Bingöl 19:30-20:00

GFX Karın

SALON GFX AREA
EĞİTMEN Eren Bingöl
TARiH / SÜRE 19:30-20:00 30dk
GFX Karın 30dk
GFX Karın 30dk
Karın Tolga Özdemir 20:30-21:00

GFX Karın

SALON GFX AREA
EĞİTMEN Tolga Özdemir
TARiH / SÜRE 20:30-21:00 30dk
Stretching 50dk
Stretching 50dk
Esneklik Fikret Ceyhan Işık 20:30-21:20

Stretching

SALON GROUP STUDIO 1
EĞİTMEN Fikret Ceyhan Işık
TARiH / SÜRE 20:30-21:20 50dk
Pilates Equipment 50dk
Pilates Equipment 50dk
Pilates İrem Pykina 20:30-21:20

Pilates Equipment

SALON PILATES STUDIO
EĞİTMEN İrem Pykina
TARiH / SÜRE 20:30-21:20 50dk
MAC HIIT 50dk
MAC HIIT 50dk
HIIT İrem Pykina 09:00-09:50

MAC HIIT

SALON GROUP STUDIO 1
EĞİTMEN İrem Pykina
TARiH / SÜRE 09:00-09:50 50dk
Booty & Legs Workout 50dk
Booty & Legs Workout 50dk
Kuvvet Yonca Çengelci 10:30-11:20

Booty & Legs Workout

SALON GROUP STUDIO 1
EĞİTMEN Yonca Çengelci
TARiH / SÜRE 10:30-11:20 50dk
Pilates Studio 50dk
Pilates Studio 50dk
Pilates Damla Karabay 11:30-12:20

Pilates Studio

SALON GROUP STUDIO 1
EĞİTMEN Damla Karabay
TARiH / SÜRE 11:30-12:20 50dk
Stretching 30dk
Stretching 30dk
Esneklik Yonca Çengelci 11:30-12:00

Stretching

SALON GFX AREA
EĞİTMEN Yonca Çengelci
TARiH / SÜRE 11:30-12:00 30dk
Cycling 50dk
Cycling 50dk
Cycle Eren Bingöl 12:30-13:20

Cycling

SALON CYCLING STUDIO
EĞİTMEN Eren Bingöl
TARiH / SÜRE 12:30-13:20 50dk
Crunch And Burn 20dk
Crunch And Burn 20dk
Karın Meryem Ayşegül Yiğit 13:00-13:20

Crunch And Burn

SALON GROUP STUDIO 1
EĞİTMEN Meryem Ayşegül Yiğit
TARiH / SÜRE 13:00-13:20 20dk
GFX Karın 30dk
GFX Karın 30dk
Karın Eren Bingöl 13:30-14:00

GFX Karın

SALON GFX AREA
EĞİTMEN Eren Bingöl
TARiH / SÜRE 13:30-14:00 30dk
Yoga 50dk
Yoga 50dk
Yoga Meryem Ayşegül Yiğit 13:30-14:20

Yoga

SALON GROUP STUDIO 1
EĞİTMEN Meryem Ayşegül Yiğit
TARiH / SÜRE 13:30-14:20 50dk
HIIT Workout 30dk
HIIT Workout 30dk
HIIT Nil Canatan 14:30-15:00

HIIT Workout

SALON GROUP STUDIO 2
EĞİTMEN Nil Canatan
TARiH / SÜRE 14:30-15:00 30dk
Brazilian Butt Fit 50dk
Brazilian Butt Fit 50dk
Kuvvet Şeyma Tanışık 15:00-15:50

Brazilian Butt Fit

SALON GROUP STUDIO 1
EĞİTMEN Şeyma Tanışık
TARiH / SÜRE 15:00-15:50 50dk
Stretching 30dk
Stretching 30dk
Esneklik Nil Canatan 15:10-15:40

Stretching

SALON GROUP STUDIO 2
EĞİTMEN Nil Canatan
TARiH / SÜRE 15:10-15:40 30dk
MAC Stronger 50dk
MAC Stronger 50dk
Kuvvet Kürşat Kaan Küçükler 16:00-16:50

MAC Stronger

SALON GROUP STUDIO 1
EĞİTMEN Kürşat Kaan Küçükler
TARiH / SÜRE 16:00-16:50 50dk
Kid s Swim (7-14 Yaş) 50dk
Kid s Swim (7-14 Yaş) 50dk
Havuz Burçak Bayhan 16:00-16:50

Kid s Swim (7-14 Yaş)

SALON POOL
EĞİTMEN Burçak Bayhan
TARiH / SÜRE 16:00-16:50 50dk
GFX Karın 30dk
GFX Karın 30dk
Karın Şeyma Tanışık 16:00-16:30

GFX Karın

SALON GFX AREA
EĞİTMEN Şeyma Tanışık
TARiH / SÜRE 16:00-16:30 30dk
Cycle Sprint 30dk
Cycle Sprint 30dk
Cycle Yusuf Mengel 16:30-17:00

Cycle Sprint

SALON CYCLING STUDIO
EĞİTMEN Yusuf Mengel
TARiH / SÜRE 16:30-17:00 30dk
Crunch And Burn 20dk
Crunch And Burn 20dk
Karın Kürşat Kaan Küçükler 17:00-17:20

Crunch And Burn

SALON GROUP STUDIO 1
EĞİTMEN Kürşat Kaan Küçükler
TARiH / SÜRE 17:00-17:20 20dk
Mindful Flexibility & Mobility 50dk
Mindful Flexibility & Mobility 50dk
Esneklik Larry Özgür Agbonghae 17:00-17:50

Mindful Flexibility & Mobility

SALON GROUP STUDIO 1
EĞİTMEN Larry Özgür Agbonghae
TARiH / SÜRE 17:00-17:50 50dk
Aqua Bootcamp 50dk
Aqua Bootcamp 50dk
Havuz Sadeddin Öztürk 17:30-18:20

Aqua Bootcamp

SALON POOL
EĞİTMEN Sadeddin Öztürk
TARiH / SÜRE 17:30-18:20 50dk
Ölçüm ve Program 60dk
Ölçüm ve Program 60dk
Volga Sezer 09:00-10:00

Ölçüm ve Program

SALON
EĞİTMEN Volga Sezer
TARiH / SÜRE 09:00-10:00 60dk
Ölçüm ve Program 60dk
Ölçüm ve Program 60dk
Volga Sezer 10:00-11:00

Ölçüm ve Program

SALON
EĞİTMEN Volga Sezer
TARiH / SÜRE 10:00-11:00 60dk
Ölçüm ve Program 60dk
Ölçüm ve Program 60dk
Volga Sezer 11:00-12:00

Ölçüm ve Program

SALON
EĞİTMEN Volga Sezer
TARiH / SÜRE 11:00-12:00 60dk
Özel Ders 60 dk 60dk
Özel Ders 60 dk 60dk
Öykü Altun Piriştine 14:30-15:30

Özel Ders 60 dk

SALON
EĞİTMEN Öykü Altun Piriştine
TARiH / SÜRE 14:30-15:30 60dk
Özel Ders 60 dk 60dk
Özel Ders 60 dk 60dk
Öykü Altun Piriştine 15:30-16:30

Özel Ders 60 dk

SALON
EĞİTMEN Öykü Altun Piriştine
TARiH / SÜRE 15:30-16:30 60dk
MAC/One Ölçüm ve Program 60dk
MAC/One Ölçüm ve Program 60dk
Induction Fikret Ceyhan Işık 16:00-17:00

MAC/One Ölçüm ve Program

SALON
EĞİTMEN Fikret Ceyhan Işık
TARiH / SÜRE 16:00-17:00 60dk
Ölçüm ve Program 60dk
Ölçüm ve Program 60dk
Öykü Altun Piriştine 16:30-17:30

Ölçüm ve Program

SALON
EĞİTMEN Öykü Altun Piriştine
TARiH / SÜRE 16:30-17:30 60dk

MAC ACADEMY EĞİTİMİ ALMIŞ EĞİTMENLERLE ÖZEL DERS

Egzersizler, antrenman sistemi, beslenme, dinlenme ve diğer birçok kavram arasından nasıl çıkacağına emin olamıyorsan ya da sadece yanında o son tekrarı yaptıracak antrenman partnerini arıyorsan Mars Athletic eğitmenleri senin için doğru adres. Ölçüm prosedürleriyle hedeflerini ve belki farkında bile olmadığın ihtiyaçlarını yanıtlayacak bir antrenman programı oluşturup, güvenli egzersizin en önemli parçaları olan ısınma, doğru egzersiz formu, doğru ağırlık seçimi ve esnetme adımları her antrenmanda eğitmeninin gözetimi ve yönlendirmeleri ile tamamlanacak. Sadece spor salonu içerisinde kalmayıp açık havaya veya eve uyarlanan egzersizlerle sıkılmadan antrenman yapıp vazgeçemeyeceğin bir spor alışkanlığı kazanacaksın.

SIK SORULAN SORULAR

MAC+ UYGULAMASINI TELEFONUMA NASIL İNDİREBİLİRİM?

MAC+ mobil uygulamamızı telefonuna App Store, Google Play, AppGallery aracılığıyla veya linke tıklayarak indirebilirsin.

MAC/One’a NASIL ÜYE OLURUM?

MAC/One’a üye olmak için kulübe gitmene gerek yok! Yapman gereken yalnızca Üye Ol butonuna tıklamak ve gerekli adımları tamamlamak.

ÜYELİK ÜCRETİ NE KADAR?

Kulüplerimizin güncel üyelik ücretlerini web sitemizden öğrenebilirsin. İlgilendiğin kulübün güncel fiyatını öğrenmek için hemen tıkla!

NAKİT ÖDEME YAPABİLİR MİYİM?

Üyelik işlemlerini online gerçekleştirdiğimiz için nakit ödeme alamıyoruz.

ÜYE OLURKEN KULLANDIĞIM KREDİ KARTI BİLGİLERİMİ DAHA SONRA DEĞİŞTİREBİLİR MİYİM?

Web sitemiz veya mobil uygulamamız MAC+ üzerinden üye girişi yaparak kart bilgilerini güncelleyebilir ve ödemelerini yeni kartınla yapabilirsin.

KULÜBE NASIL GİRİŞ YAPABİLİRİM?

MAC+ uygulamamızı indirdikten sonra üyelik sırasında belirttiğin cep telefonunu kullanarak uygulamaya giriş yapabilirsin. Uygulama ana ekranındaki QR ikonuna tıklayıp turnikelerin üzerindeki QR kodu okutarak temassız bir şekilde kulübe girebilirsin.

KULÜPTE GRUP DERSLERİ VAR MI?

MAC/One’da aklına gelen ya da gelmeyen yüzlerce grup dersi var. Tüm grup derslerine linkten ulaşabilirsin.

GRUP DERSLERİ ÜCRETLİ Mİ?

MAC/One’da grup dersleri ücretsizdir.

MAC/One PANORA MÜŞTERİ YORUMLARI

YAKINDAKİ DİĞER KULÜPLER

MAC+
KULÜP VE STÜDYOLAR