BASKETBOL

Bizimkiler: NBA
BASKETBOL Bizimkiler: NBA

NBA’de yeni sezonun başlamasına çok kısa bir süre kaldı. Peki, ligdeki Türk oyuncuların son durumu ne, yeni sezonda onlardan neler beklemeliyiz? Yıldız olma yolunda ilerleyenler, yeni bir maceraya atılanlar, veteranlık yolculuğuna çıkanlar… NBA’deki temsilcilerimizin yeni sezon öncesi durumlarına göz atalım.

DEVAMINI OKU
NBA’de Yaz Güneşi
BASKETBOL NBA’de Yaz Güneşi

Yeni sezon için kadro mühendisliği tüm hızıyla devam ederken, NBA’de serbest oyuncu piyasası her zamankinden biraz daha hararetli…

DEVAMINI OKU
NBA Finalleri Başladı: Ne Gördük, Neler Göreceğiz?
BASKETBOL NBA Finalleri Başladı: Ne Gördük, Neler Göreceğiz?

Denver Nuggets ve Miami Heat, NBA şampiyonluğu için çarpışacak. Peki en az dört, en fazla yedi maç sürecek serüvende bizi neler bekliyor?

DEVAMINI OKU
Rüzgar Gibi Geçti
BASKETBOL Rüzgar Gibi Geçti

Turkish Airlines EuroLeague’de sezonun belki de en keyifli aşaması play-off’lar sonunda geldi ve kısa sürede tamamlandı. Kaunas ev sahipliğindeki Final Four biletleri sahiplerini bulurken, play-off’tan öne çıkanları sizler için derledik.

DEVAMINI OKU
Basketbol Düşkünlerinin Kaçırmaması Gereken 10 Film Önerisi
BASKETBOL Basketbol Düşkünlerinin Kaçırmaması Gereken 10 Film Önerisi

Basketbol filmleri, basketbolun heyecan verici dünyasını yansıtan ve izleyicileri ekrana kilitleyen filmlerdir. Bu filmler genellikle basketbol takımlarının mücadelelerini ve oyuncuların hayatlarını konu alır. Basketbolun rekabetçi doğasını, takım çalışmasını ve insana duyulan tutkuyu anlatarak izleyicileri etkileyebilir. Bu filmler genellikle gerçek hayat hikayelerine dayanır …

DEVAMINI OKU
UConn Beşinci Kez NCAA’in Zirvesinde
BASKETBOL UConn Beşinci Kez NCAA’in Zirvesinde

2023 NCAA Şampiyonası’nda fırtına gibi esen Connecticut Huskies finalde San Diego State Aztecs’i mağlup ederek beşinci NCAA zaferini elde etti.

DEVAMINI OKU
Ödenmeyen Bedel
BASKETBOL Ödenmeyen Bedel

Ay başında “Sezonu kapatacak mı?” tartışmalarının öznesi olan Ja Morant, daha ayın sonu gelmeden parkelere döndü. En başta konuşulması gereken ise bu ödenmeyen bedelin sorumluları…

DEVAMINI OKU
Şov Başlasın!
BASKETBOL Şov Başlasın!

NBA basketbolu tam 123 gün aranın ardından geri döndü. Beraberinde birçok bilinmezliği ve farklılığı da peşinden sürükledi…

DEVAMINI OKU
Wembanyama’yı Beklemek
BASKETBOL Wembanyama’yı Beklemek

NBA’deki devinim, kötü olan takımın draft’ta iyi sıralama elde ederek takımını güçlendirmesine yöneliktir hep. 2023 NBA Draft’ının muhtemel 1 numarası Victor Wembanyama ise kötü olmayan takımları dahi kötü olmaya itecek cinsten bir yetenek.

DEVAMINI OKU
Hanedanın 5 Sırrı
BASKETBOL Hanedanın 5 Sırrı

2010’larda başlayan Golden State Warriors çağı, NBA tarihine geçti ve etkisini hâlâ sürdürüyor. Modern dönemin kendine has hanedanını beş maddede inceliyoruz.

DEVAMINI OKU
MAC+
KULÜP VE STÜDYOLAR