YAŞAM

Zeynep Sönmez: Yepyeni Bir Heyecan
TENİS Zeynep Sönmez: Yepyeni Bir Heyecan

Zeynep Sönmez, ilk kez bir Grand Slam ana tablosu gördü ve Türk tenisi için yeni bir soluk oldu. Üstelik bu daha sadece başlangıç gibi duruyor.

DEVAMINI OKU
Dörtlü Final
BASKETBOL Dörtlü Final

Berlin, uzun zaman sonra ucu en açık Final Four’lardan birine ev sahipliği yapacak. Her takım için gelecek hafta sonu ayrı önem taşıyor. Dört farklı takım, dört farklı motivasyon ve dört farklı hikâye… Ve tek bir hedef: Şampiyonluk.

DEVAMINI OKU
Athletic Bilbao 40 Yıl Sonra Gülümsüyor. Peki Devamı Gelecek mi?
FUTBOL Athletic Bilbao 40 Yıl Sonra Gülümsüyor. Peki Devamı Gelecek mi?

Bilbao şehri, 40 sene sonra şampiyonluk kutladı. Başarı bir tesadüfe benzemiyor ve daha fazlası da gelebilir…

DEVAMINI OKU
EuroLeague’de Sezon Ödülleri
BASKETBOL EuroLeague’de Sezon Ödülleri

EuroLeague’de normal sezonun yavaş yavaş sonuna geliyor ve önümüzdeki hafta oynanacak play-in etabıyla birlikte play-off’u merakla bekliyoruz. Onun da öncesinde, sezon ödüllerini kendimizce dağıtmaktan hiçbir zarar gelmez, değil mi?

DEVAMINI OKU
Dario Hübner: Bizon’un Serüveni
FUTBOL Dario Hübner: Bizon’un Serüveni

Önümüzdeki satırlar size futbolun en görkemli öykülerinden birini anlatmıyor. Dario Hübner’in öyküsü yine de hatırlanmaya değer…

DEVAMINI OKU
Bayern Münih: Tekleyen Makine
FUTBOL Bayern Münih: Tekleyen Makine

Bundesliga’da son 11 yılın şampiyonu Bayern Münih, bu sezonu kupasız kapatma ihtimaliyle karşı karşıya. Her çıkışın bir inişi vardır, peki Bavyeralıların hikayesi nasıl bu noktaya geldi?

DEVAMINI OKU
Denver Nuggets: NBA’in Yeni Hanedanı mı?
BASKETBOL Denver Nuggets: NBA’in Yeni Hanedanı mı?

Son şampiyon Denver Nuggets, 2023-2024 NBA sezonunun da en büyük zirve adaylarından biri. Peki Nikola Jokic ve arkadaşları ligin yeni hanedanı olabilir mi?

DEVAMINI OKU
İkinci Yıldız ve Ötesine
FUTBOL İkinci Yıldız ve Ötesine

2024 model Inter, emin adımlarla Serie A şampiyonluğuna ilerliyor. Scudetto’yu kazandıkları takdirde gelecek sezon formalarına ikinci yıldızı takacaklar. Ancak Simone Inzaghi yönetimindeki derin kadro, ortaya konan güzel futbolla çok daha fazlasını hayal ettiriyor.

DEVAMINI OKU
Paul Pogba: Belki de
FUTBOL Paul Pogba: Belki de

Paul Pogba, geçtiğimiz günlerde aldığı doping cezasıyla futboldan dört sene men edildi. Ve muhtemel bu son, onun kariyerindeki “Belki” cümlelerine atılan son noktaydı.

DEVAMINI OKU
Jannik Sinner: Onun Zamanı
TENİS Jannik Sinner: Onun Zamanı

Jannik Sinner, 2024’ü ilk Grand Slam şampiyonluğu ile açarken dünyayı kendine hayran bıraktı. Genç İtalyan için sırada zirveye yürümek var.

DEVAMINI OKU
Son Sinyal Kloop
FUTBOL Son Sinyal Kloop

Efsanevi Alman çalıştırıcının Liverpool macerası sona eriyor. Jurgen Klopp’un bu kararının ardında yatan sebep ne olabilir?

DEVAMINI OKU
Bill Belichick: Bir Antrenörden Fazlası
SPOR Bill Belichick: Bir Antrenörden Fazlası

New England Patriots ve efsanevi figürü Bill Belichick’in yolları ayrıldı. Bu bir son mu yoksa yeni bir başlangıç mı bilmiyoruz ancak geçen yıllar hatırlanmaya değer.

DEVAMINI OKU
MAC+
KULÜP VE STÜDYOLAR