MACFit Point Bornova, İzmir’de gökyüzüne yükselen şık tasarımı ile Point Bornova AVM içinde spora ev sahipliği yapıyor. Şehrin merkezinde ister bireysel antrenmanlar ister grup derslerinde keyifle spor yapman için MACFit Point Bornova seni bekliyor. Hayatının ayrılmaz parçası spor olanlar için sadece bir spor salonu değil, iyi yaşam merkezi olmayı amaçlayan MACFit, eğlenerek spor yapmayı, grup derslerinde sporun farklı tarzlarını keşfetmeyi, her biri alanında uzman eğitmenlerden farklı antrenman teknikleri alarak bireysel gelişme olanağı sağlıyor. MACFit, yüksek standartlarda spor deneyimini rahat ve keyifli spor salonu atmosferinde sunuyor. İleri teknoloji ekipmanları, onlarca ücretsiz grup dersi ve alanında uzman eğitmenleriyle sporun en ulaşılabilir ve dinamik hali burada. MACFit Point Bornova Spor Salonu keşfetmen için seni bekliyor!

map
ADRES

4174 Sok. No:4 Bağburnu Mevkii, Bornova/İzmir

Haritada göster
ÇALIŞMA SAATLERİ
ÇALIŞMA SAATLERİ
Pazartesi Salı Çarşamba Perşembe Cuma Cumartesi Pazar
07:00 – 23:00 07:00 – 23:00 07:00 – 23:00 07:00 – 23:00 07:00 – 23:00 09:00 – 20:00 09:00 – 20:00
video

KULÜPTEKİ İMKANLAR

Bisiklet
Bisiklet
Grup Dersi
Grup Dersi

KULÜPLERDE SENİ NELER BEKLİYOR?

KİŞİSEL EĞİTMEN İLE HEDEFLERİNE DAHA YAKINSIN

İster yeni spor alışkanlığı kazanmak isteyen biri ol, ister yarışmaya hazırlanan ileri seviye bir sporcu; sana ve hedeflerine özel hazırlanan antrenmanları en doğru şekilde yapmanı sağlayacak eğitmen yanı başında. Kişisel Eğitmenin, sadece antrenman sırasında değil, günün geri kalanında da seni yönlendirerek en doğru dinlenme ve beslenmeyle tüm yaşam performansını iyileştirmeye destek olacak. Kulübündeki kişisel eğitmenleri görmek ve özel ders için iletişime geçmek için MAC+ uygulamamızda Eğitmenler alanını ziyaret edebilirsin.

KİŞİSEL EĞİTMEN İLE HEDEFLERİNE DAHA YAKINSIN

İHTİYACINA GÖRE ÖZELLEŞTİRİLEN STÜDYO VE PROGRAMLAR

Eğitmen gözetiminde yapılan ve sürekli güncellenen grup derslerinde, doğru yapılan sporun ne kadar eğlenceli olduğunu ve sporla eğlencenin ayrılmaz bir ikili olduğunu hissedeceksin. Üstelik Türkiye’de ilk kez ve sadece Mars Athletic tarafından sunulan Türkçe sanal grup dersleri sayesinde kulübün açık olduğu her saat mutlaka bir grup dersi bulabileceksin. 100’den fazla ders içeriğiyle tarzına uygun ve hedefine yönelik bir grup dersini seçip MAC+ uygulamamızdan rezervasyon yapman yeterli.

İHTİYACINA GÖRE ÖZELLEŞTİRİLEN STÜDYO VE PROGRAMLAR

GFX (GYM FLOOR EXERCISE) İLE FİT BİR BEDENE KAVUŞ

Yalnızca 30 dakika içinde tüm kas gruplarını çalıştıran, kardiyo etkili bir derse katılmaya ne dersin? GFX’in sunduğu 7 farklı tema sayesinde, odaklanmak istediğin bölgeye ağırlık veren yüksek yoğunluklu (HIIT) bir seriyi seçebilir ve performans seviyen ne olursa olsun eğitmenin yönlendirmeleri ile hareketlerin sana uygun varyasyonunu yaparak derse katılabilirsin. Kısa sürede, eğitmen gözetiminde en verimli antrenmanı yapmak istiyorsan GFX tam sana göre.

GFX (GYM FLOOR EXERCISE) İLE FİT BİR BEDENE KAVUŞ

MAC+ İLE KİŞİYE ÖZEL PROGRAM VE İÇERİKLER

Spora ve iyi yaşama dair her şey, kişiye özel antrenman programları ve içeriklerle harmanlanarak, dilediğin yer ve zamanda senin için hazır. Hedeflerine hızla ve kolayca ulaşman için MAC+ her an parmaklarının ucunda! Uzman eğitmenlerin hazırladığı sınırsız içeriğe ulaşmak hiç bu kadar kolay olmamıştı. MAC+, App Store, Google Play ve AppGallery’de seni bekliyor.

Hemen İndir
MAC+ İLE KİŞİYE ÖZEL PROGRAM VE İÇERİKLER

Galeri

HAZİRAN PROGRAMI

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar
08:00
08:30
09:00
09:30
10:00
10:30
11:00
11:30
12:00
12:30
13:00
13:30
14:00
14:30
15:00
15:30
16:00
16:30
17:00
17:30
18:00
18:30
19:00
19:30
20:00
20:30
21:00
21:30
22:00
22:30
23:00
23:30
GFX Kardiyo 30dk
GFX Kardiyo 30dk
Kardiyo Altan Kırmızıkuşak 08:00-08:30

GFX Kardiyo

SALON GFX AREA
EĞİTMEN Altan Kırmızıkuşak
TARiH / SÜRE 08:00-08:30 30dk
GFX Fonksiyonel 30dk
GFX Fonksiyonel 30dk
Kuvvet Berkay Koşaner 09:30-10:00

GFX Fonksiyonel

SALON GFX AREA
EĞİTMEN Berkay Koşaner
TARiH / SÜRE 09:30-10:00 30dk
ABS Crunch 30dk
ABS Crunch 30dk
Karın Berkay Koşaner 11:30-12:00

ABS Crunch

SALON GROUP STUDIO
EĞİTMEN Berkay Koşaner
TARiH / SÜRE 11:30-12:00 30dk
GFX Karın 30dk
GFX Karın 30dk
Karın Burak Argil 14:00-14:30

GFX Karın

SALON GFX AREA
EĞİTMEN Burak Argil
TARiH / SÜRE 14:00-14:30 30dk
GFX Karın 30dk
GFX Karın 30dk
Karın Aydan Sıvacı 14:30-15:00

GFX Karın

SALON GFX AREA
EĞİTMEN Aydan Sıvacı
TARiH / SÜRE 14:30-15:00 30dk
Koşu Bandı Grup Dersi 30dk
Koşu Bandı Grup Dersi 30dk
Kardiyo Altan Kırmızıkuşak 14:45-15:15

Koşu Bandı Grup Dersi

SALON GROUP STUDIO
EĞİTMEN Altan Kırmızıkuşak
TARiH / SÜRE 14:45-15:15 30dk
Koşu Bandı Grup Dersi 30dk
Koşu Bandı Grup Dersi 30dk
Kardiyo Aydan Sıvacı 15:00-15:30

Koşu Bandı Grup Dersi

SALON GROUP STUDIO
EĞİTMEN Aydan Sıvacı
TARiH / SÜRE 15:00-15:30 30dk
Core Killer 30dk
Core Killer 30dk
Karın Kamil Sümbül 15:30-16:00

Core Killer

SALON GROUP STUDIO
EĞİTMEN Kamil Sümbül
TARiH / SÜRE 15:30-16:00 30dk
GFX Fonksiyonel 30dk
GFX Fonksiyonel 30dk
Kuvvet Kamil Sümbül 17:00-17:30

GFX Fonksiyonel

SALON GFX AREA
EĞİTMEN Kamil Sümbül
TARiH / SÜRE 17:00-17:30 30dk
Squat Mobility 30dk
Squat Mobility 30dk
GFX Cennet Dilan Gökçe 17:30-18:00

Squat Mobility

SALON GFX AREA
EĞİTMEN Cennet Dilan Gökçe
TARiH / SÜRE 17:30-18:00 30dk
Koşu Bandı Grup Dersi 30dk
Koşu Bandı Grup Dersi 30dk
Kardiyo Aydan Sıvacı 18:00-18:30

Koşu Bandı Grup Dersi

SALON GROUP STUDIO
EĞİTMEN Aydan Sıvacı
TARiH / SÜRE 18:00-18:30 30dk
Cardio Kickbox 30 dk. 30dk
Cardio Kickbox 30 dk. 30dk
Boks İrem Çakan 18:00-18:30

Cardio Kickbox 30 dk.

SALON GROUP STUDIO
EĞİTMEN İrem Çakan
TARiH / SÜRE 18:00-18:30 30dk
Pilates Studio 50dk
Pilates Studio 50dk
Pilates Doğukan Kömür 18:30-19:20

Pilates Studio

SALON GROUP STUDIO
EĞİTMEN Doğukan Kömür
TARiH / SÜRE 18:30-19:20 50dk
GFX Fonksiyonel 30dk
GFX Fonksiyonel 30dk
Kuvvet Sude Sarıkaya 18:30-19:00

GFX Fonksiyonel

SALON GFX AREA
EĞİTMEN Sude Sarıkaya
TARiH / SÜRE 18:30-19:00 30dk
GFX Karın 30dk
GFX Karın 30dk
Karın İrem Çakan 19:00-19:30

GFX Karın

SALON GFX AREA
EĞİTMEN İrem Çakan
TARiH / SÜRE 19:00-19:30 30dk
Zumba 50dk
Zumba 50dk
Dans Gülşans Tufan 19:30-20:20

Zumba

SALON GROUP STUDIO
EĞİTMEN Gülşans Tufan
TARiH / SÜRE 19:30-20:20 50dk
GFX Karın 30dk
GFX Karın 30dk
Karın Sude Sarıkaya 19:30-20:00

GFX Karın

SALON GFX AREA
EĞİTMEN Sude Sarıkaya
TARiH / SÜRE 19:30-20:00 30dk
GFX Fonksiyonel 30dk
GFX Fonksiyonel 30dk
Kuvvet Emre Akkoyun 20:00-20:30

GFX Fonksiyonel

SALON GFX AREA
EĞİTMEN Emre Akkoyun
TARiH / SÜRE 20:00-20:30 30dk
Cycle Sprint 30dk
Cycle Sprint 30dk
Cycle Emre Akkoyun 20:30-21:00

Cycle Sprint

SALON CYCLING STUDIO
EĞİTMEN Emre Akkoyun
TARiH / SÜRE 20:30-21:00 30dk
GFX Karın 30dk
GFX Karın 30dk
Karın Doğukan Kömür 20:30-21:00

GFX Karın

SALON GFX AREA
EĞİTMEN Doğukan Kömür
TARiH / SÜRE 20:30-21:00 30dk
Core Killer 30dk
Core Killer 30dk
Karın Ege Yedikardeş 21:00-21:30

Core Killer

SALON GROUP STUDIO
EĞİTMEN Ege Yedikardeş
TARiH / SÜRE 21:00-21:30 30dk
Koşu Bandı Grup Dersi 30dk
Koşu Bandı Grup Dersi 30dk
Kardiyo Altan Kırmızıkuşak 22:00-22:30

Koşu Bandı Grup Dersi

SALON GROUP STUDIO
EĞİTMEN Altan Kırmızıkuşak
TARiH / SÜRE 22:00-22:30 30dk
GFX Fonksiyonel 30dk
GFX Fonksiyonel 30dk
Kuvvet Ali İhsan Armağan 08:00-08:30

GFX Fonksiyonel

SALON GFX AREA
EĞİTMEN Ali İhsan Armağan
TARiH / SÜRE 08:00-08:30 30dk
GFX Fonksiyonel 30dk
GFX Fonksiyonel 30dk
Kuvvet Doğukan Kömür 11:00-11:30

GFX Fonksiyonel

SALON GFX AREA
EĞİTMEN Doğukan Kömür
TARiH / SÜRE 11:00-11:30 30dk
GFX Karın 30dk
GFX Karın 30dk
Karın Kamil Sümbül 11:30-12:00

GFX Karın

SALON GFX AREA
EĞİTMEN Kamil Sümbül
TARiH / SÜRE 11:30-12:00 30dk
Core Killer 30dk
Core Killer 30dk
Karın Kamil Sümbül 12:30-13:00

Core Killer

SALON GROUP STUDIO
EĞİTMEN Kamil Sümbül
TARiH / SÜRE 12:30-13:00 30dk
GFX Fonksiyonel 30dk
GFX Fonksiyonel 30dk
Kuvvet Burak Argil 13:00-13:30

GFX Fonksiyonel

SALON GFX AREA
EĞİTMEN Burak Argil
TARiH / SÜRE 13:00-13:30 30dk
Koşu Bandı Grup Dersi 30dk
Koşu Bandı Grup Dersi 30dk
Kardiyo Aydan Sıvacı 13:30-14:00

Koşu Bandı Grup Dersi

SALON GROUP STUDIO
EĞİTMEN Aydan Sıvacı
TARiH / SÜRE 13:30-14:00 30dk
Cardio Kickbox 30 dk. 30dk
Cardio Kickbox 30 dk. 30dk
Boks Burak Argil 13:30-14:00

Cardio Kickbox 30 dk.

SALON GROUP STUDIO
EĞİTMEN Burak Argil
TARiH / SÜRE 13:30-14:00 30dk
ABS Crunch 30dk
ABS Crunch 30dk
Karın Aydan Sıvacı 14:30-15:00

ABS Crunch

SALON GROUP STUDIO
EĞİTMEN Aydan Sıvacı
TARiH / SÜRE 14:30-15:00 30dk
GFX Karın 30dk
GFX Karın 30dk
Karın Emre Akkoyun 15:30-16:00

GFX Karın

SALON GFX AREA
EĞİTMEN Emre Akkoyun
TARiH / SÜRE 15:30-16:00 30dk
Core Killer 30dk
Core Killer 30dk
Karın Berkay Koşaner 15:30-16:00

Core Killer

SALON GROUP STUDIO
EĞİTMEN Berkay Koşaner
TARiH / SÜRE 15:30-16:00 30dk
Koşu Bandı Grup Dersi 30dk
Koşu Bandı Grup Dersi 30dk
Kardiyo Ali İhsan Armağan 16:15-16:45

Koşu Bandı Grup Dersi

SALON GROUP STUDIO
EĞİTMEN Ali İhsan Armağan
TARiH / SÜRE 16:15-16:45 30dk
GFX Fonksiyonel 30dk
GFX Fonksiyonel 30dk
Kuvvet Emre Akkoyun 16:30-17:00

GFX Fonksiyonel

SALON GFX AREA
EĞİTMEN Emre Akkoyun
TARiH / SÜRE 16:30-17:00 30dk
Pilates Studio 50dk
Pilates Studio 50dk
Pilates Nurhayat Aydemir 16:30-17:20

Pilates Studio

SALON GROUP STUDIO
EĞİTMEN Nurhayat Aydemir
TARiH / SÜRE 16:30-17:20 50dk
Koşu Bandı Grup Dersi 30dk
Koşu Bandı Grup Dersi 30dk
Kardiyo Ali İhsan Armağan 16:45-17:15

Koşu Bandı Grup Dersi

SALON GROUP STUDIO
EĞİTMEN Ali İhsan Armağan
TARiH / SÜRE 16:45-17:15 30dk
GFX Fonksiyonel 30dk
GFX Fonksiyonel 30dk
Kuvvet Berkay Koşaner 17:00-17:30

GFX Fonksiyonel

SALON GFX AREA
EĞİTMEN Berkay Koşaner
TARiH / SÜRE 17:00-17:30 30dk
Cycle Sprint 30dk
Cycle Sprint 30dk
Cycle Berkay Koşaner 17:30-18:00

Cycle Sprint

SALON CYCLING STUDIO
EĞİTMEN Berkay Koşaner
TARiH / SÜRE 17:30-18:00 30dk
GFX Karın 30dk
GFX Karın 30dk
Karın Nurhayat Aydemir 18:00-18:30

GFX Karın

SALON GFX AREA
EĞİTMEN Nurhayat Aydemir
TARiH / SÜRE 18:00-18:30 30dk
Koşu Bandı Grup Dersi 30dk
Koşu Bandı Grup Dersi 30dk
Kardiyo Aydan Sıvacı 18:05-18:35

Koşu Bandı Grup Dersi

SALON GROUP STUDIO
EĞİTMEN Aydan Sıvacı
TARiH / SÜRE 18:05-18:35 30dk
Core Killer 30dk
Core Killer 30dk
Karın Ege Yedikardeş 18:30-19:00

Core Killer

SALON GROUP STUDIO
EĞİTMEN Ege Yedikardeş
TARiH / SÜRE 18:30-19:00 30dk
Cardio Kickbox 30 dk. 30dk
Cardio Kickbox 30 dk. 30dk
Boks İrem Çakan 19:00-19:30

Cardio Kickbox 30 dk.

SALON GROUP STUDIO
EĞİTMEN İrem Çakan
TARiH / SÜRE 19:00-19:30 30dk
GFX Fonksiyonel 30dk
GFX Fonksiyonel 30dk
Kuvvet Ege Yedikardeş 19:30-20:00

GFX Fonksiyonel

SALON GFX AREA
EĞİTMEN Ege Yedikardeş
TARiH / SÜRE 19:30-20:00 30dk
Yoga 50dk
Yoga 50dk
Yoga Cennet Dilan Gökçe 19:30-20:20

Yoga

SALON GROUP STUDIO
EĞİTMEN Cennet Dilan Gökçe
TARiH / SÜRE 19:30-20:20 50dk
GFX Karın 30dk
GFX Karın 30dk
Karın İrem Çakan 20:30-21:00

GFX Karın

SALON GFX AREA
EĞİTMEN İrem Çakan
TARiH / SÜRE 20:30-21:00 30dk
Cycling 50dk
Cycling 50dk
Cycle Altan Kırmızıkuşak 21:00-21:50

Cycling

SALON CYCLING STUDIO
EĞİTMEN Altan Kırmızıkuşak
TARiH / SÜRE 21:00-21:50 50dk
Core Killer 30dk
Core Killer 30dk
Karın Cennet Dilan Gökçe 21:50-22:20

Core Killer

SALON GROUP STUDIO
EĞİTMEN Cennet Dilan Gökçe
TARiH / SÜRE 21:50-22:20 30dk
Koşu Bandı Grup Dersi 30dk
Koşu Bandı Grup Dersi 30dk
Kardiyo Altan Kırmızıkuşak 22:30-23:00

Koşu Bandı Grup Dersi

SALON GROUP STUDIO
EĞİTMEN Altan Kırmızıkuşak
TARiH / SÜRE 22:30-23:00 30dk
GFX Kardiyo 30dk
GFX Kardiyo 30dk
Kardiyo Berkay Koşaner 08:00-08:30

GFX Kardiyo

SALON GFX AREA
EĞİTMEN Berkay Koşaner
TARiH / SÜRE 08:00-08:30 30dk
Body Fit 50dk
Body Fit 50dk
Kuvvet Kamil Sümbül 10:30-11:20

Body Fit

SALON GROUP STUDIO
EĞİTMEN Kamil Sümbül
TARiH / SÜRE 10:30-11:20 50dk
GFX Fonksiyonel 30dk
GFX Fonksiyonel 30dk
Kuvvet Ali İhsan Armağan 11:00-11:30

GFX Fonksiyonel

SALON GFX AREA
EĞİTMEN Ali İhsan Armağan
TARiH / SÜRE 11:00-11:30 30dk
GFX Karın 30dk
GFX Karın 30dk
Karın Kamil Sümbül 12:00-12:30

GFX Karın

SALON GFX AREA
EĞİTMEN Kamil Sümbül
TARiH / SÜRE 12:00-12:30 30dk
GFX Fonksiyonel 30dk
GFX Fonksiyonel 30dk
Kuvvet Burak Argil 12:30-13:00

GFX Fonksiyonel

SALON GFX AREA
EĞİTMEN Burak Argil
TARiH / SÜRE 12:30-13:00 30dk
Pilates Studio 50dk
Pilates Studio 50dk
Pilates Nurhayat Aydemir 13:00-13:50

Pilates Studio

SALON GROUP STUDIO
EĞİTMEN Nurhayat Aydemir
TARiH / SÜRE 13:00-13:50 50dk
ABS Crunch 30dk
ABS Crunch 30dk
Karın Burak Argil 14:00-14:30

ABS Crunch

SALON GROUP STUDIO
EĞİTMEN Burak Argil
TARiH / SÜRE 14:00-14:30 30dk
GFX Fonksiyonel 30dk
GFX Fonksiyonel 30dk
Kuvvet Nurhayat Aydemir 14:30-15:00

GFX Fonksiyonel

SALON GFX AREA
EĞİTMEN Nurhayat Aydemir
TARiH / SÜRE 14:30-15:00 30dk
GFX Karın 30dk
GFX Karın 30dk
Karın Efekan Uygutalp 15:30-16:00

GFX Karın

SALON GFX AREA
EĞİTMEN Efekan Uygutalp
TARiH / SÜRE 15:30-16:00 30dk
Core Killer 30dk
Core Killer 30dk
Karın İrem Çakan 16:30-17:00

Core Killer

SALON GROUP STUDIO
EĞİTMEN İrem Çakan
TARiH / SÜRE 16:30-17:00 30dk
Cycle Sprint 30dk
Cycle Sprint 30dk
Cycle Efekan Uygutalp 17:00-17:30

Cycle Sprint

SALON CYCLING STUDIO
EĞİTMEN Efekan Uygutalp
TARiH / SÜRE 17:00-17:30 30dk
Cardio Kickbox 30 dk. 30dk
Cardio Kickbox 30 dk. 30dk
Boks İrem Çakan 18:00-18:30

Cardio Kickbox 30 dk.

SALON GROUP STUDIO
EĞİTMEN İrem Çakan
TARiH / SÜRE 18:00-18:30 30dk
GFX Fonksiyonel 30dk
GFX Fonksiyonel 30dk
Kuvvet Ege Yedikardeş 18:30-19:00

GFX Fonksiyonel

SALON GFX AREA
EĞİTMEN Ege Yedikardeş
TARiH / SÜRE 18:30-19:00 30dk
Cycle Sprint 30dk
Cycle Sprint 30dk
Cycle Sude Sarıkaya 19:00-19:30

Cycle Sprint

SALON CYCLING STUDIO
EĞİTMEN Sude Sarıkaya
TARiH / SÜRE 19:00-19:30 30dk
GFX Fonksiyonel 30dk
GFX Fonksiyonel 30dk
Kuvvet Sude Sarıkaya 19:30-20:00

GFX Fonksiyonel

SALON GFX AREA
EĞİTMEN Sude Sarıkaya
TARiH / SÜRE 19:30-20:00 30dk
Zumba 50dk
Zumba 50dk
Dans Gülşans Tufan 19:30-20:20

Zumba

SALON GROUP STUDIO
EĞİTMEN Gülşans Tufan
TARiH / SÜRE 19:30-20:20 50dk
GFX Karın 30dk
GFX Karın 30dk
Karın Ege Yedikardeş 20:00-20:30

GFX Karın

SALON GFX AREA
EĞİTMEN Ege Yedikardeş
TARiH / SÜRE 20:00-20:30 30dk
Body Fit 50dk
Body Fit 50dk
Kuvvet Aydan Sıvacı 20:30-21:20

Body Fit

SALON GROUP STUDIO
EĞİTMEN Aydan Sıvacı
TARiH / SÜRE 20:30-21:20 50dk
GFX Karın 30dk
GFX Karın 30dk
Karın Sude Sarıkaya 21:00-21:30

GFX Karın

SALON GFX AREA
EĞİTMEN Sude Sarıkaya
TARiH / SÜRE 21:00-21:30 30dk
GFX Karın 30dk
GFX Karın 30dk
Karın Doğukan Kömür 21:30-22:00

GFX Karın

SALON GFX AREA
EĞİTMEN Doğukan Kömür
TARiH / SÜRE 21:30-22:00 30dk
GFX Fonksiyonel 30dk
GFX Fonksiyonel 30dk
Kuvvet Emre Akkoyun 08:00-08:30

GFX Fonksiyonel

SALON GFX AREA
EĞİTMEN Emre Akkoyun
TARiH / SÜRE 08:00-08:30 30dk
GFX Fonksiyonel 30dk
GFX Fonksiyonel 30dk
Kuvvet Mustafa Yayla 10:00-10:30

GFX Fonksiyonel

SALON GFX AREA
EĞİTMEN Mustafa Yayla
TARiH / SÜRE 10:00-10:30 30dk
Crunch And Burn 20dk
Crunch And Burn 20dk
Karın Mustafa Yayla 11:30-11:50

Crunch And Burn

SALON GROUP STUDIO
EĞİTMEN Mustafa Yayla
TARiH / SÜRE 11:30-11:50 20dk
GFX Karın 30dk
GFX Karın 30dk
Karın Ege Yedikardeş 12:00-12:30

GFX Karın

SALON GFX AREA
EĞİTMEN Ege Yedikardeş
TARiH / SÜRE 12:00-12:30 30dk
Core Killer 30dk
Core Killer 30dk
Karın Ali İhsan Armağan 12:30-13:00

Core Killer

SALON GROUP STUDIO
EĞİTMEN Ali İhsan Armağan
TARiH / SÜRE 12:30-13:00 30dk
Body Fit 50dk
Body Fit 50dk
Kuvvet Mustafa Yayla 13:00-13:50

Body Fit

SALON GROUP STUDIO
EĞİTMEN Mustafa Yayla
TARiH / SÜRE 13:00-13:50 50dk
GFX Fonksiyonel 30dk
GFX Fonksiyonel 30dk
Kuvvet Ege Yedikardeş 13:00-13:30

GFX Fonksiyonel

SALON GFX AREA
EĞİTMEN Ege Yedikardeş
TARiH / SÜRE 13:00-13:30 30dk
GFX Fonksiyonel 30dk
GFX Fonksiyonel 30dk
Kuvvet Sude Sarıkaya 13:30-14:00

GFX Fonksiyonel

SALON GFX AREA
EĞİTMEN Sude Sarıkaya
TARiH / SÜRE 13:30-14:00 30dk
Squat Clinic 30dk
Squat Clinic 30dk
GFX Cennet Dilan Gökçe 14:00-14:30

Squat Clinic

SALON GFX AREA
EĞİTMEN Cennet Dilan Gökçe
TARiH / SÜRE 14:00-14:30 30dk
Cycle Sprint 30dk
Cycle Sprint 30dk
Cycle Ali İhsan Armağan 14:30-15:00

Cycle Sprint

SALON CYCLING STUDIO
EĞİTMEN Ali İhsan Armağan
TARiH / SÜRE 14:30-15:00 30dk
Cycle Sprint 30dk
Cycle Sprint 30dk
Cycle Sude Sarıkaya 15:00-15:30

Cycle Sprint

SALON CYCLING STUDIO
EĞİTMEN Sude Sarıkaya
TARiH / SÜRE 15:00-15:30 30dk
GFX Karın 30dk
GFX Karın 30dk
Karın Cennet Dilan Gökçe 15:00-15:30

GFX Karın

SALON GFX AREA
EĞİTMEN Cennet Dilan Gökçe
TARiH / SÜRE 15:00-15:30 30dk
Core Killer 30dk
Core Killer 30dk
Karın İrem Çakan 15:30-16:00

Core Killer

SALON GROUP STUDIO
EĞİTMEN İrem Çakan
TARiH / SÜRE 15:30-16:00 30dk
Core Killer 30dk
Core Killer 30dk
Karın Cennet Dilan Gökçe 16:30-17:00

Core Killer

SALON GROUP STUDIO
EĞİTMEN Cennet Dilan Gökçe
TARiH / SÜRE 16:30-17:00 30dk
Cardio Kickbox 30 dk. 30dk
Cardio Kickbox 30 dk. 30dk
Boks İrem Çakan 17:00-17:30

Cardio Kickbox 30 dk.

SALON GROUP STUDIO
EĞİTMEN İrem Çakan
TARiH / SÜRE 17:00-17:30 30dk
GFX Karın 30dk
GFX Karın 30dk
Karın Berkay Koşaner 17:30-18:00

GFX Karın

SALON GFX AREA
EĞİTMEN Berkay Koşaner
TARiH / SÜRE 17:30-18:00 30dk
GFX Fonksiyonel 30dk
GFX Fonksiyonel 30dk
Kuvvet Kamil Sümbül 18:00-18:30

GFX Fonksiyonel

SALON GFX AREA
EĞİTMEN Kamil Sümbül
TARiH / SÜRE 18:00-18:30 30dk
Pilates Studio 50dk
Pilates Studio 50dk
Pilates Doğukan Kömür 18:00-18:50

Pilates Studio

SALON GROUP STUDIO
EĞİTMEN Doğukan Kömür
TARiH / SÜRE 18:00-18:50 50dk
Circuit Training 30dk
Circuit Training 30dk
Kuvvet Kamil Sümbül 18:50-19:20

Circuit Training

SALON GROUP STUDIO
EĞİTMEN Kamil Sümbül
TARiH / SÜRE 18:50-19:20 30dk
Stretching 30dk
Stretching 30dk
Esneklik Kamil Sümbül 19:30-20:00

Stretching

SALON GROUP STUDIO
EĞİTMEN Kamil Sümbül
TARiH / SÜRE 19:30-20:00 30dk
Pilates Studio 50dk
Pilates Studio 50dk
Pilates Nurhayat Aydemir 20:00-20:50

Pilates Studio

SALON GROUP STUDIO
EĞİTMEN Nurhayat Aydemir
TARiH / SÜRE 20:00-20:50 50dk
Core Killer 30dk
Core Killer 30dk
Karın Burak Argil 21:00-21:30

Core Killer

SALON GROUP STUDIO
EĞİTMEN Burak Argil
TARiH / SÜRE 21:00-21:30 30dk
GFX Fonksiyonel 30dk
GFX Fonksiyonel 30dk
Kuvvet Burak Argil 21:30-22:00

GFX Fonksiyonel

SALON GFX AREA
EĞİTMEN Burak Argil
TARiH / SÜRE 21:30-22:00 30dk
GFX Kardiyo 30dk
GFX Kardiyo 30dk
Kardiyo Mustafa Yayla 08:00-08:30

GFX Kardiyo

SALON GFX AREA
EĞİTMEN Mustafa Yayla
TARiH / SÜRE 08:00-08:30 30dk
Core Killer 30dk
Core Killer 30dk
Karın Emre Akkoyun 09:00-09:30

Core Killer

SALON GROUP STUDIO
EĞİTMEN Emre Akkoyun
TARiH / SÜRE 09:00-09:30 30dk
GFX Fonksiyonel 30dk
GFX Fonksiyonel 30dk
Kuvvet Mustafa Yayla 09:30-10:00

GFX Fonksiyonel

SALON GFX AREA
EĞİTMEN Mustafa Yayla
TARiH / SÜRE 09:30-10:00 30dk
GFX Fonksiyonel 30dk
GFX Fonksiyonel 30dk
Kuvvet Emre Akkoyun 10:00-10:30

GFX Fonksiyonel

SALON GFX AREA
EĞİTMEN Emre Akkoyun
TARiH / SÜRE 10:00-10:30 30dk
Cycle Sprint 30dk
Cycle Sprint 30dk
Cycle Efekan Uygutalp 11:00-11:30

Cycle Sprint

SALON CYCLING STUDIO
EĞİTMEN Efekan Uygutalp
TARiH / SÜRE 11:00-11:30 30dk
GFX Karın 30dk
GFX Karın 30dk
Karın Efekan Uygutalp 12:30-13:00

GFX Karın

SALON GFX AREA
EĞİTMEN Efekan Uygutalp
TARiH / SÜRE 12:30-13:00 30dk
GFX Karın 30dk
GFX Karın 30dk
Karın Altan Kırmızıkuşak 13:30-14:00

GFX Karın

SALON GFX AREA
EĞİTMEN Altan Kırmızıkuşak
TARiH / SÜRE 13:30-14:00 30dk
Pilates Studio 50dk
Pilates Studio 50dk
Pilates Nurhayat Aydemir 14:00-14:50

Pilates Studio

SALON GROUP STUDIO
EĞİTMEN Nurhayat Aydemir
TARiH / SÜRE 14:00-14:50 50dk
GFX Fonksiyonel 30dk
GFX Fonksiyonel 30dk
Kuvvet Doğukan Kömür 15:00-15:30

GFX Fonksiyonel

SALON GFX AREA
EĞİTMEN Doğukan Kömür
TARiH / SÜRE 15:00-15:30 30dk
Core Killer 30dk
Core Killer 30dk
Karın Berkay Koşaner 15:00-15:30

Core Killer

SALON GROUP STUDIO
EĞİTMEN Berkay Koşaner
TARiH / SÜRE 15:00-15:30 30dk
GFX Karın 30dk
GFX Karın 30dk
Karın Nurhayat Aydemir 15:30-16:00

GFX Karın

SALON GFX AREA
EĞİTMEN Nurhayat Aydemir
TARiH / SÜRE 15:30-16:00 30dk
Koşu Bandı Grup Dersi 30dk
Koşu Bandı Grup Dersi 30dk
Kardiyo Altan Kırmızıkuşak 15:30-16:00

Koşu Bandı Grup Dersi

SALON GROUP STUDIO
EĞİTMEN Altan Kırmızıkuşak
TARiH / SÜRE 15:30-16:00 30dk
Pilates Studio 50dk
Pilates Studio 50dk
Pilates Doğukan Kömür 16:30-17:20

Pilates Studio

SALON GROUP STUDIO
EĞİTMEN Doğukan Kömür
TARiH / SÜRE 16:30-17:20 50dk
GFX Fonksiyonel 30dk
GFX Fonksiyonel 30dk
Kuvvet Cennet Dilan Gökçe 17:00-17:30

GFX Fonksiyonel

SALON GFX AREA
EĞİTMEN Cennet Dilan Gökçe
TARiH / SÜRE 17:00-17:30 30dk
Core Killer 30dk
Core Killer 30dk
Karın İrem Çakan 17:30-18:00

Core Killer

SALON GROUP STUDIO
EĞİTMEN İrem Çakan
TARiH / SÜRE 17:30-18:00 30dk
Squat Mobility 30dk
Squat Mobility 30dk
GFX Cennet Dilan Gökçe 18:00-18:30

Squat Mobility

SALON GFX AREA
EĞİTMEN Cennet Dilan Gökçe
TARiH / SÜRE 18:00-18:30 30dk
GFX Karın 30dk
GFX Karın 30dk
Karın Ege Yedikardeş 18:30-19:00

GFX Karın

SALON GFX AREA
EĞİTMEN Ege Yedikardeş
TARiH / SÜRE 18:30-19:00 30dk
Cardio Kickbox 30 dk. 30dk
Cardio Kickbox 30 dk. 30dk
Boks İrem Çakan 18:30-19:00

Cardio Kickbox 30 dk.

SALON GROUP STUDIO
EĞİTMEN İrem Çakan
TARiH / SÜRE 18:30-19:00 30dk
Yoga 50dk
Yoga 50dk
Yoga Cennet Dilan Gökçe 19:00-19:50

Yoga

SALON GROUP STUDIO
EĞİTMEN Cennet Dilan Gökçe
TARiH / SÜRE 19:00-19:50 50dk
Body Fit 50dk
Body Fit 50dk
Kuvvet Kamil Sümbül 20:00-20:50

Body Fit

SALON GROUP STUDIO
EĞİTMEN Kamil Sümbül
TARiH / SÜRE 20:00-20:50 50dk
Cycle Sprint 30dk
Cycle Sprint 30dk
Cycle Sude Sarıkaya 20:50-21:20

Cycle Sprint

SALON CYCLING STUDIO
EĞİTMEN Sude Sarıkaya
TARiH / SÜRE 20:50-21:20 30dk
Crunch And Burn 20dk
Crunch And Burn 20dk
Karın Sude Sarıkaya 21:30-21:50

Crunch And Burn

SALON GROUP STUDIO
EĞİTMEN Sude Sarıkaya
TARiH / SÜRE 21:30-21:50 20dk
GFX Fonksiyonel 30dk
GFX Fonksiyonel 30dk
Kuvvet Nurhayat Aydemir 10:00-10:30

GFX Fonksiyonel

SALON GFX AREA
EĞİTMEN Nurhayat Aydemir
TARiH / SÜRE 10:00-10:30 30dk
Pilates Studio 50dk
Pilates Studio 50dk
Pilates Nurhayat Aydemir 11:00-11:50

Pilates Studio

SALON GROUP STUDIO
EĞİTMEN Nurhayat Aydemir
TARiH / SÜRE 11:00-11:50 50dk
GFX Fonksiyonel 30dk
GFX Fonksiyonel 30dk
Kuvvet Burak Argil 13:00-13:30

GFX Fonksiyonel

SALON GFX AREA
EĞİTMEN Burak Argil
TARiH / SÜRE 13:00-13:30 30dk
Core Killer 30dk
Core Killer 30dk
Karın Burak Argil 14:00-14:30

Core Killer

SALON GROUP STUDIO
EĞİTMEN Burak Argil
TARiH / SÜRE 14:00-14:30 30dk
GFX Fonksiyonel 30dk
GFX Fonksiyonel 30dk
Kuvvet Aydan Sıvacı 16:00-16:30

GFX Fonksiyonel

SALON GFX AREA
EĞİTMEN Aydan Sıvacı
TARiH / SÜRE 16:00-16:30 30dk
GFX Karın 30dk
GFX Karın 30dk
Karın Doğukan Kömür 16:30-17:00

GFX Karın

SALON GFX AREA
EĞİTMEN Doğukan Kömür
TARiH / SÜRE 16:30-17:00 30dk
Core Killer 30dk
Core Killer 30dk
Karın Emre Akkoyun 17:00-17:30

Core Killer

SALON GROUP STUDIO
EĞİTMEN Emre Akkoyun
TARiH / SÜRE 17:00-17:30 30dk
GFX Karın 30dk
GFX Karın 30dk
Karın Ege Yedikardeş 17:30-18:00

GFX Karın

SALON GFX AREA
EĞİTMEN Ege Yedikardeş
TARiH / SÜRE 17:30-18:00 30dk
Pilates Studio 50dk
Pilates Studio 50dk
Pilates Doğukan Kömür 17:30-18:20

Pilates Studio

SALON GROUP STUDIO
EĞİTMEN Doğukan Kömür
TARiH / SÜRE 17:30-18:20 50dk
GFX Fonksiyonel 30dk
GFX Fonksiyonel 30dk
Kuvvet Emre Akkoyun 18:00-18:30

GFX Fonksiyonel

SALON GFX AREA
EĞİTMEN Emre Akkoyun
TARiH / SÜRE 18:00-18:30 30dk
Cycle Sprint 30dk
Cycle Sprint 30dk
Cycle Ege Yedikardeş 18:30-19:00

Cycle Sprint

SALON CYCLING STUDIO
EĞİTMEN Ege Yedikardeş
TARiH / SÜRE 18:30-19:00 30dk
GFX Karın 30dk
GFX Karın 30dk
Karın Ege Yedikardeş 19:30-20:00

GFX Karın

SALON GFX AREA
EĞİTMEN Ege Yedikardeş
TARiH / SÜRE 19:30-20:00 30dk
Ölçüm ve Program 30dk
Ölçüm ve Program 30dk
Induction Doğukan Kömür 09:00-09:30

Ölçüm ve Program

SALON
EĞİTMEN Doğukan Kömür
TARiH / SÜRE 09:00-09:30 30dk
Ölçüm ve Program 30dk
Ölçüm ve Program 30dk
Induction Berkay Koşaner 09:00-09:30

Ölçüm ve Program

SALON
EĞİTMEN Berkay Koşaner
TARiH / SÜRE 09:00-09:30 30dk
Ölçüm ve Program 60dk
Ölçüm ve Program 60dk
İrem Çakan 09:00-10:00

Ölçüm ve Program

SALON
EĞİTMEN İrem Çakan
TARiH / SÜRE 09:00-10:00 60dk
Ölçüm ve Program 30dk
Ölçüm ve Program 30dk
Induction Doğukan Kömür 09:30-10:00

Ölçüm ve Program

SALON
EĞİTMEN Doğukan Kömür
TARiH / SÜRE 09:30-10:00 30dk
Ölçüm ve Program 30dk
Ölçüm ve Program 30dk
Induction Berkay Koşaner 10:00-10:30

Ölçüm ve Program

SALON
EĞİTMEN Berkay Koşaner
TARiH / SÜRE 10:00-10:30 30dk
Ölçüm ve Program 60dk
Ölçüm ve Program 60dk
İrem Çakan 10:00-11:00

Ölçüm ve Program

SALON
EĞİTMEN İrem Çakan
TARiH / SÜRE 10:00-11:00 60dk
Ölçüm ve Program 30dk
Ölçüm ve Program 30dk
Induction Doğukan Kömür 10:00-10:30

Ölçüm ve Program

SALON
EĞİTMEN Doğukan Kömür
TARiH / SÜRE 10:00-10:30 30dk
Ölçüm ve Program 30dk
Ölçüm ve Program 30dk
Induction Doğukan Kömür 10:30-11:00

Ölçüm ve Program

SALON
EĞİTMEN Doğukan Kömür
TARiH / SÜRE 10:30-11:00 30dk
Ölçüm ve Program 60dk
Ölçüm ve Program 60dk
İrem Çakan 11:00-12:00

Ölçüm ve Program

SALON
EĞİTMEN İrem Çakan
TARiH / SÜRE 11:00-12:00 60dk
Ölçüm ve Program 30dk
Ölçüm ve Program 30dk
Induction Berkay Koşaner 11:00-11:30

Ölçüm ve Program

SALON
EĞİTMEN Berkay Koşaner
TARiH / SÜRE 11:00-11:30 30dk
Ölçüm ve Program 30dk
Ölçüm ve Program 30dk
Induction Doğukan Kömür 11:30-12:00

Ölçüm ve Program

SALON
EĞİTMEN Doğukan Kömür
TARiH / SÜRE 11:30-12:00 30dk
Ölçüm ve Program 30dk
Ölçüm ve Program 30dk
Induction Berkay Koşaner 12:00-12:30

Ölçüm ve Program

SALON
EĞİTMEN Berkay Koşaner
TARiH / SÜRE 12:00-12:30 30dk
Ölçüm ve Program 30dk
Ölçüm ve Program 30dk
Sude Sarıkaya 12:00-12:30

Ölçüm ve Program

SALON
EĞİTMEN Sude Sarıkaya
TARiH / SÜRE 12:00-12:30 30dk
Ölçüm ve Program 60dk
Ölçüm ve Program 60dk
İrem Çakan 12:00-13:00

Ölçüm ve Program

SALON
EĞİTMEN İrem Çakan
TARiH / SÜRE 12:00-13:00 60dk
Ölçüm ve Program 30dk
Ölçüm ve Program 30dk
Sude Sarıkaya 12:30-13:00

Ölçüm ve Program

SALON
EĞİTMEN Sude Sarıkaya
TARiH / SÜRE 12:30-13:00 30dk
Ölçüm ve Program 30dk
Ölçüm ve Program 30dk
Sude Sarıkaya 13:00-13:30

Ölçüm ve Program

SALON
EĞİTMEN Sude Sarıkaya
TARiH / SÜRE 13:00-13:30 30dk
Ölçüm ve Program 30dk
Ölçüm ve Program 30dk
Induction Berkay Koşaner 13:00-13:30

Ölçüm ve Program

SALON
EĞİTMEN Berkay Koşaner
TARiH / SÜRE 13:00-13:30 30dk
Ölçüm ve Program 30dk
Ölçüm ve Program 30dk
Sude Sarıkaya 13:30-14:00

Ölçüm ve Program

SALON
EĞİTMEN Sude Sarıkaya
TARiH / SÜRE 13:30-14:00 30dk
Ölçüm ve Program 60dk
Ölçüm ve Program 60dk
İrem Çakan 14:00-15:00

Ölçüm ve Program

SALON
EĞİTMEN İrem Çakan
TARiH / SÜRE 14:00-15:00 60dk
Ölçüm ve Program 30dk
Ölçüm ve Program 30dk
Induction Berkay Koşaner 14:00-14:30

Ölçüm ve Program

SALON
EĞİTMEN Berkay Koşaner
TARiH / SÜRE 14:00-14:30 30dk
Ölçüm ve Program 30dk
Ölçüm ve Program 30dk
Induction Altan Kırmızıkuşak 14:30-15:00

Ölçüm ve Program

SALON
EĞİTMEN Altan Kırmızıkuşak
TARiH / SÜRE 14:30-15:00 30dk
Ölçüm ve Program 60dk
Ölçüm ve Program 60dk
İrem Çakan 15:00-16:00

Ölçüm ve Program

SALON
EĞİTMEN İrem Çakan
TARiH / SÜRE 15:00-16:00 60dk
Ölçüm ve Program 30dk
Ölçüm ve Program 30dk
Induction Altan Kırmızıkuşak 15:00-15:30

Ölçüm ve Program

SALON
EĞİTMEN Altan Kırmızıkuşak
TARiH / SÜRE 15:00-15:30 30dk
Ölçüm ve Program 30dk
Ölçüm ve Program 30dk
Induction Berkay Koşaner 15:00-15:30

Ölçüm ve Program

SALON
EĞİTMEN Berkay Koşaner
TARiH / SÜRE 15:00-15:30 30dk
Ölçüm ve Program 30dk
Ölçüm ve Program 30dk
Induction Berkay Koşaner 16:00-16:30

Ölçüm ve Program

SALON
EĞİTMEN Berkay Koşaner
TARiH / SÜRE 16:00-16:30 30dk
Ölçüm ve Program 60dk
Ölçüm ve Program 60dk
İrem Çakan 16:00-17:00

Ölçüm ve Program

SALON
EĞİTMEN İrem Çakan
TARiH / SÜRE 16:00-17:00 60dk
Ölçüm ve Program 30dk
Ölçüm ve Program 30dk
Induction Berkay Koşaner 17:00-17:30

Ölçüm ve Program

SALON
EĞİTMEN Berkay Koşaner
TARiH / SÜRE 17:00-17:30 30dk
Ölçüm ve Program 30dk
Ölçüm ve Program 30dk
Induction Berkay Koşaner 18:00-18:30

Ölçüm ve Program

SALON
EĞİTMEN Berkay Koşaner
TARiH / SÜRE 18:00-18:30 30dk
Ölçüm ve Program 30dk
Ölçüm ve Program 30dk
Induction Berkay Koşaner 19:00-19:30

Ölçüm ve Program

SALON
EĞİTMEN Berkay Koşaner
TARiH / SÜRE 19:00-19:30 30dk

MAC ACADEMY EĞİTİMİ ALMIŞ EĞİTMENLERLE ÖZEL DERS

Egzersizler, antrenman sistemi, beslenme, dinlenme ve diğer birçok kavram arasından nasıl çıkacağına emin olamıyorsan ya da sadece yanında o son tekrarı yaptıracak antrenman partnerini arıyorsan Mars Athletic eğitmenleri senin için doğru adres. Ölçüm prosedürleriyle hedeflerini ve belki farkında bile olmadığın ihtiyaçlarını yanıtlayacak bir antrenman programı oluşturup, güvenli egzersizin en önemli parçaları olan ısınma, doğru egzersiz formu, doğru ağırlık seçimi ve esnetme adımları her antrenmanda eğitmeninin gözetimi ve yönlendirmeleri ile tamamlanacak. Sadece spor salonu içerisinde kalmayıp açık havaya veya eve uyarlanan egzersizlerle sıkılmadan antrenman yapıp vazgeçemeyeceğin bir spor alışkanlığı kazanacaksın.

SIK SORULAN SORULAR

MAC+ UYGULAMASINI TELEFONUMA NASIL İNDİREBİLİRİM?

MAC+ mobil uygulamamızı telefonuna App Store, Google Play, AppGallery aracılığıyla veya linke tıklayarak indirebilirsin.

MACFit’E NASIL ÜYE OLURUM?

MACFit’e üye olmak için kulübe gitmene gerek yok! Yapman gereken yalnızca Üye Ol butonuna tıklamak ve gerekli adımları tamamlamak.

ÜYELİK ÜCRETİ NE KADAR?

Kulüplerimizin güncel üyelik ücretlerini web sitemizden öğrenebilirsin. İlgilendiğin kulübün güncel fiyatını öğrenmek için hemen tıkla!

NAKİT ÖDEME YAPABİLİR MİYİM?

Üyelik işlemlerini online gerçekleştirdiğimiz için nakit ödeme alamıyoruz.

ÜYE OLURKEN KULLANDIĞIM KREDİ KARTI BİLGİLERİMİ DAHA SONRA DEĞİŞTİREBİLİR MİYİM?

Web sitemiz veya mobil uygulamamız MAC+ üzerinden üye girişi yaparak kart bilgilerini güncelleyebilir ve ödemelerini yeni kartınla yapabilirsin.

KULÜBE NASIL GİRİŞ YAPABİLİRİM?

MAC+ uygulamamızı indirdikten sonra üyelik sırasında belirttiğin cep telefonunu kullanarak uygulamaya giriş yapabilirsin. Uygulama ana ekranındaki QR ikonuna tıklayıp turnikelerin üzerindeki QR kodu okutarak temassız bir şekilde kulübe girebilirsin.

KULÜPTE GRUP DERSLERİ VAR MI?

MACFit’te aklına gelen ya da gelmeyen yüzlerce grup dersi var. Tüm grup derslerine linkten ulaşabilirsin.

GRUP DERSLERİ ÜCRETLİ Mİ?

MACFit’te tüm grup dersleri ücretsizdir.

MACFit POINT BORNOVA MÜŞTERİ YORUMLARI

MAC+
KULÜP VE STÜDYOLAR