Maximum’dan MACFit’te 750 TL İndirim Fırsatı!

İş bankası Maximum kart ile 750 TL indirim fırsatı seni bekliyor ! Üstelik peşin ödemelerde %15 ve İş Bankası kredi kartlarına özel 9 taksit avantajı ile!
 
Kampanya kapsamında 15-29 Şubat 2024 tarihleri arasında yıllık peşin üyeliklerde, İş bankası tarafından ödeme yapılan karta indirim tutarı olan 750 TL 3 iş günü içerisinde iade edilecektir. MACFit kulüplerine özel yeni, yıllık ve peşin üyelik tiplerinde, Maximum ve Maximiles özellikli İş Bankası kredi kartlarında geçerlidir.

Üyelik işleminden önce İşCep veya Maximum Mobil’den kampanyaya katılım sağlanması gerekmektedir. 
 
Kampanyadan faydalanmak için kampanya tarihlerinde ödeme yapmadan önce İşCep veya Maximum Mobil uygulamasında “Kampanyalar” bölümünden ilgili kampanyadaki “KATIL” butonuna tıklayarak ücretsiz olarak katılabilirsiniz.

Kampanyaya dahil olan kartlar: İş Bankası Maximum ve Maximiles markalı tüm bireysel kredi kartları kampanyaya dahildir.

Kampanya Koşulları

MACFit kulüplerinde geçerli olan bu kampanyai kampanya dönemi içerisinde İş Bankası Maximum/Maximiles özellikli bireysel kredi kartı ile minimum 7.700 TL ve üzeri peşin/taksitli olarak gerçekleştirilen yeni ve yıllık peşin üyeliklerde geçerlidir.
 
Yeni ve yıllık peşin üyelik tiplerinde 7.700 TL ve üzeri ödemeler kampanyaya dahildir. Yıllık peşin ödemeli üyelik işlemlerinde, İş Bankası bireysel kredi kartlarına özel 9 taksite kadar ödeme imkanı bulunmaktadır.

Kampanya katılımlı olup katılımın ödeme işleminizden önce yapılması gerekmektedir. Kampanyaya sadece İşCep veya Maximum Mobil’den katılım sağlanabilmektedir.

Kampanya dönemi içerisinde gerçekleştirilen yıllık üyelik işleminin iptal edilmesi durumunda kazanılan indirim tutarı geri alınacaktır. 
 
Web sitesi (https://www.macfit.com/) üzerinden yapılan yeni ve yıllık üyeliklerde, kampanyadan yararlanabilmek için “Bize Katıl” tıklandıktan sonra şehir ve kulüp seçiminin ardından “Promosyon kodunuz varsa giriniz” adımını takip ederek “Promosyon kodu” alanına “Max750” kodu girilerek giriş yapılması gerekmektedir.

Kampanya 15-29 Şubat tarihleri arasında, MACFit kulüplerinde yeni ve yıllık üyeliklerde geçerlidir.

Türkiye İş Bankası A.Ş. ve Mars Athletic kampanyayı durdurma veya kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkına sahiptir.

MAC+
KULÜP VE STÜDYOLAR