Maximum Kart’a Yıllık Üyeliklerde %15 İndirim ve Katılım Bedelsiz Üyelik Ayrıcalığı MACFit’te !

İş bankası Maximum kart ile yeni ve yıllık üyeliklerde %15 indirim ve 400 TL’ye varan ek indirim fırsatı seni bekliyor ! Üstelik peşin ödemelerde %20 indirim ve İş Bankası kredi kartlarına özel 9 taksit avantajı ile!  

Kampanya kapsamında ; 01-23 Haziran 2024 tarihleri arasında Maximum Kart ile yapılan yeni yıllık üyelik ödemelerinde ödeme adımında %15 indirim ve 400 TL’ye varan katılım bedeli indirimi uygulanır .
 
MACFit kulüplerine özel yeni, yıllık ve peşin üyelik tiplerinde, Maximum ve Maximiles özellikli İş Bankası kredi kartlarında geçerlidir.

Kampanya Koşulları

01 – 23 Haziran 2024 tarihleri arasında, Maximum Kart’ınızla MACFit kulüplerinde yeni ve yıllık üyelik işlemlerinde geçerli %15 indirim ve 400 TL’ye varan katılım bedelsiz üyelik fırsatından faydalanın!
 
Kampanyaya dahil olan kartlar: Maximum, Maximiles ve Privia markalı tüm bireysel kredi kartları.
 
Ek Koşullar: Kampanya, Maximum Kart ile MACFit kulüplerine yapılacak yeni ve yıllık üyelik ödemelerinde geçerlidir. Kampanyaya hem peşin hem de aydan aya taahhütlü üyelikler dahildir. Kampanyadan her maximum kart müşterisi yalnız bir kez faydalanabilecektir. Kampanya diğer MaxiPuan ve/veya indirim kampanyalarıyla birleştirilemez. MACFit kulüplerinde yeni ve yıllık üyeliklerde geçerli %15 ve 400 TL’ye varan katılım bedeli indirim kampanyası yıllık peşin üyeliklerde 9 taksit kampanyası ile birleştirilebilir.
 
İndirim ödeme adımında iş bankası karta otomatik olarak yansıtılacaktır.
 
Türkiye İş Bankası A.Ş. ve Mars Athletic kampanyayı durdurma veya kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkına sahiptir.
 
Kampanyaya dahil olmayan kartlar ve işlemler: Bankamatik Kartları, MaxiPara Kartlar, Ticari Bankamatik ve Kredi Kartları, Vadematik Kart ve Aidatsız Kartlar ile yapılan işlemler, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler, üyelik iptal ve iade işlemleri, Maximum POS cihazından yapılmayan işlemler kampanyaya dahil değildir.

Kampanya koşulları ve detaylı bilgi için: www.maximum.com.tr/kampanyalar

MAC+
KULÜP VE STÜDYOLAR