YAZARIN YAZILARI
Ozan Can Sülüm

Ozan Can Sülüm

1997’de hentbol oynamaya, 2009 yılında spor medyasında çalışmaya, 2013 Şubat ayında da uzun mesafe koşmaya başladı. Sporu ya yapıyor, ya izliyor, ya yazıyor ya da yayınını yapıyor. Hayatı spordan ibaret.

EURO 2024 ve Milli Takımın Geleceği
FUTBOL EURO 2024 ve Milli Takımın Geleceği

EURO 2008 sonrası genellikle tartışmalar, sorunlar ve hayal kırıklıklarıyla hayatımızda yer alan milli takımın EURO 2024’te gösterdiği performans, futbolu yeni yeni takip etmeye başlayan neslin milli takımımızla olan bağını güçlendirirken, gelecek için de ümit verdi.

DEVAMINI OKU
Ayakkabı Farkıyla
SPOR Ayakkabı Farkıyla

Teknolojik gelişimlerin spor üzerindeki doğal etkisi mi, yoksa sporu tamamen değiştiren bir nevi doping mi? Süper ayakkabı tartışması her gün yenilenen rekorlar sayesinde sürekli gündemde.

DEVAMINI OKU
Spiral
FUTBOL Spiral

Avrupa futbolunun en köklü ekiplerinden Marsilya, alıştığımız şaşaalı günlerinden uzak bir görüntü içinde. Peki kötü gidişat nerede başlamıştı?

DEVAMINI OKU
Yılan Hikâyesi
FUTBOL Yılan Hikâyesi

Kylian Mbappe’nin Paris Saint Germain’deki geleceği henüz belirsiz. Fakat bu hikâyede hâlâ bir u dönüşü ihtimali var.

DEVAMINI OKU
Dipten Zirveye
YAŞAM Dipten Zirveye

Kanada’da kayakla atlama sporcusu olmak tahmin edilenden çok daha zor. Bu, Alex Loutitt’in imkânsızlıklarla savaşarak kendi hikâyesini yazmasına engel olmadı.

DEVAMINI OKU
Messi İçin
FUTBOL Messi İçin

Arjantin, daha Dünya Kupası başlamadan Katar 2022’nin en çok konuşulan takımıydı. Turnuva bitti, dünya hâlâ Lionel Messi ve arkadaşlarını konuşuyor.

DEVAMINI OKU
İnsanüstü Ama İnsan
YAŞAM İnsanüstü Ama İnsan

Başardıkları inanılır gibi değil, hayatı ve kendisi son derece mütevazı… Eliud Kipchoge’nin zıtlıkları onu sporun en klas figürlerinden biri yapıyor.

DEVAMINI OKU